Правила прийому здобувачів освітиПравила прийому дітей до 1 класу

 

До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

Для зарахування учнів до першого класу закладу загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява одного з батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • копія ідентифікаційного коду дитини;
 • оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о;
 • для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини має подати копію одного з таких документів, що підтверджують місце проживання на території обслуговування закладу освіти:
  • паспорт громадянина України одного з батьків дитини;
  • довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків;
  • витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
  • документа, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності);
  • документу, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренду);
  • акта обстеження матеріально – побутових умов.

Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

 

Зарахування до гімназії

 

     1. Зарахування до 5 класу гімназії відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

 • до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;
 • впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6-9 класів гімназії на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

До 6-9 класів переводяться всі учні 5-8 класів гімназії, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку. 

     2. Зарахування до гімназії здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чн повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку. 

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).


Останнє опубліковане

23.05.2024
Герої в серцях залишаються назавжди!

Так скорботно вшанували памʼять полеглих Захисників учні 4-А класу разом з класоводом Запісоцькою Н.Б. Трепетно та з сумом зазирали діти в кожне обличчя. А Вони - Воїни Світла посміхалися до нас зі світлин. -Можна ми піднімемо букети, які вітер розкинув? -Можна. І понеслися діти до кожного банера. Дякуємо Вам наші Герої! Слава Україні! Героям Слава!

23.05.2024
Щиро вітаємо команду Гімназії №12 із перемогою в фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу присвяченого Дню Героїв України!

Щиро вітаємо команду Гімназія #12 Червоноградської ТГ із перемогою в фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу присвяченого Дню Героїв України! Пишаємося здобутками Ревуцького М., Вишка В., Лесняк Н., Панас А., Юнко Т., Остапіва Н. та щиро дякуємо Кашицькій Н.Й. за підготовку такої чудової команди!

23.05.2024
Участь у міжшкільному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

21 травня учні 4-В (учитель Дроботюк Ю.Т.) та 4-Г (учитель Єдинак О.І.) класів узяли участь у міжшкільному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнів молодшої вікової групи "козачата". Щиро дякуємо нашим четвертокласникам, їхнім наставникам та батькам за наполегливу підготовку та гідне представлення нашої гімназії.

22.05.2024
Вшанування пам'яті випускників школи, котрі загинули в боротьбі за незалежність України.

22 травня, напередодні Дня Героїв України, у Гімназія #12 відбулося вшанування пам'яті випускників школи, котрі загинули в боротьбі за незалежність України. Низько вклоняємося всім, чиї імена від сьогодні й назавжди будуть записані в Книзі пам’яті. Тим, хто боронив суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

21.05.2024
Мандрівка до м.Луцьк

У ці вихідні учні та батьки 3-Б класу ( учитель Бац В.І.) мандрували до Луцька .Школярі відвідали замок Любарта, Луцький зоопарк, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Діти й батьки отримали безліч позитивних емоцій!