Ліценз. обсяг та факт. к-сть осіб, що навчаютьсяЛіцензований обсяг - 950 осіб

 Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі станом на 01.09.2023 - 1013 учнів


Останнє опубліковане

18.05.2024
Церемонія нагородження стипендіатів

16 травня відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіатів Червоноградської міської ради. Цьогоріч п'ятеро учнів нашої гімназії отримали винагороду за власні старання та високі здобутки в навчанні. Дякуємо батькам за виховання цієї неймовірної молоді, а педагогам - за те, що зуміли в кожній дитині побачити талант, підтримати його й уповні розкрити!

18.05.2024
Тижня безпеки дорожнього руху

Під час Тижня безпеки дорожнього руху учнівське самоврядування провело для школярів молодшої школи безліч цікавих та пізнавальних зустрічей.

17.05.2024
Успіх учнів – гордість гімназії

У Гімназії №12 відбулося свято вшанування інтелекту- переможців міських етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів імені Т.Шевченка, П.Яцика, науково-дослідницьких робіт. Учнів, їхніх батьків, педагогів привітала директор Свйонтек У.П. Окрасою заходу стали виступи ВІА «Троїсті музики» (керівник Чобонян В.С.), хореографічного ансамблю «Веселятко» та зразкового хореографічного ансамблю «Веселинка» (керівник Монченко С.С.) та пісні у виконанні школярів. Дякуємо лицарям сили і духу за можливість працювати і навчатися в рідній школі, на батьківській землі.

17.05.2024
Цікаві досліди

Учні 9-Б та 9-Г класів (учитель хімії Мацях Н.Р.) на практичній роботі проводили цікаві досліди. Виявляли кислоту в лимонному, яблучному соці. Досліджували виноградний сік на вміст глюкози. Зробили висновок, що виноград і виноградний сік містить велику кількість глюкози, що підвищує рівень цукру в крові.Виявляли крохмаль у рисі, хлібі, макаронах. Провели кольорові реакції на білки. Практична робота допомогла зрозуміти, що хімічні речовини є навколо нас, і необхідно мати інформацію про них, адже вони впливають на наше здоров'я.

16.05.2024
Захід" Вишиванка- перлина України".

У 1-Б класі(кл.кер. Хомин Н.Д.) відбувся виховний захід" Вишиванка- перлина України". Діти слухали легенду про виникнення вишивки, співали пісні, а також мали змогу побувати дизайнерами, створивши вишиту сорочку за власним задумом.