Міжнародна співпрацяУчнівське самоврядування є постійним учасником Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці.

У 2017 році команда ЧЗШ№12 брала участь  у фіналі транскордонних змагань, що відбувався у м.Гродно ( Білорусь).

У вересні 2021 році члени учнівського самоврядування представляли нашу країну серед інших восьми команд-учасниць від України у  фіналі Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці у м.Львові.

 

Ми співпрацюємо із школою-партнером  с. Майдан Ксєнжпольської гміни (Польща). Упродовж навчального року учні  спілкуються з польськими школярами, проводять спільні онлайн уроки.


Останнє опубліковане

28.09.2023
Зустріч з львівською письменницею Любою Відутою

Нещодавно учні 5-В, 5-Г, 6-Г та 7-Б класів Гімназія #12 Червоноградської ТГ зустрілися з львівською письменницею Любою Відутою. Ця подія подарувала школярам багато позитивних емоцій, цікавих розповідей про нашу Україну та фантастичних оповідей. Письменниця презентувала свої книги "Ловці думок", "За викраденим часом" та "Енциклопедію про Україну". Учні придбали собі багато цікавої авторської літератури, а також дякуємо п. Любові за нові книжки для шкільної бібліотеки. Дякуємо п.Любі за пізнавальну, веселу та цікаву зустріч!

25.09.2023
Екскурсія у м. Луцьк

24 вересня учні 2-В класу (учитель Харкевич І.Д.) побували на екскурсії у м. Луцьк. Юні школярики відвідали музей військової техніки, замок Любарта та отримали велике задоволення від зустрічі з мешканцями міського зоопарку.

24.09.2023
День другий Освітньої кампанії для шкіл від Interreg NEXT Poland-Ukraine

Сплав по річці Зх. Буг, виставка старовинних мотициклів зі всієї Європи, квест Дорогочином, вечеря біля багаття та весела дискотека- це те, що подарувало нашим школярам позитивні емоції та незабутні вреження. Дякуємо організаторам!

23.09.2023
Перший день Освітньої кампанії для шкіл від Interreg NEXT Poland-Ukraine

Дякуємо Interreg NEXT Poland-Ukraine за неймовірні майстерки, ці мелодії тепер із нами надовго!