Міжнародна співпрацяУчнівське самоврядування є постійним учасником Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці.

У 2017 році команда ЧЗШ№12 брала участь  у фіналі транскордонних змагань, що відбувався у м.Гродно ( Білорусь).

У вересні 2021 році члени учнівського самоврядування представляли нашу країну серед інших восьми команд-учасниць від України у  фіналі Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці у м.Львові.

 

Ми співпрацюємо із школою-партнером  с. Майдан Ксєнжпольської гміни (Польща). Упродовж навчального року учні  спілкуються з польськими школярами, проводять спільні онлайн уроки.

2023 - 2024 н.р.


Останнє опубліковане

16.05.2024
Захід" Вишиванка- перлина України".

У 1-Б класі(кл.кер. Хомин Н.Д.) відбувся виховний захід" Вишиванка- перлина України". Діти слухали легенду про виникнення вишивки, співали пісні, а також мали змогу побувати дизайнерами, створивши вишиту сорочку за власним задумом.

16.05.2024
Вишиванка-краса, що захищає ідентичність.

Учні 4-А класу (класовод Запісоцька Н.Б.)разом із Т.Г.Шевченком у вишиванці декламують поезію Т. Г. Шевченка

16.05.2024
Святковий виступ до Дня матері !

В четвер в актовій залі нашої школи відбувся святковий виступ до Дня матері, який підготували учні 5-Г класу(класний керівник Дилин Н.О.) Зі сцени звучали теплі, ніжні слова для ріднесеньких матусь, бабусь. Діти також співали пісні, присвячені матусям, бабусям, рідній неньці Україні.

16.05.2024
Свято вишиванки !

Учні 4- Б класу ( учитель Мілєвич О.В.) створювали свій унікальний вишиваний узір на сорочках,писали диктант про вишиванку. Одягаєм вишиванки! Нехай бачить світ та люди. Україна є і завжди буде! Ми нація ,яку ніхто не здолає і не поставить на коліна! Слава ЗСУ! Слава Україні!