Учнівське самоврядування є постійним учасником Транскордонної освітньої кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці.
У 2017 році команда ЧЗШ№12 брала участь у фіналі транскордонних змагань, що відбувався у м.Гродно ( Білорусь).
У вересні 2021 році члени учнівського самоврядування представляли нашу країну серед інших восьми команд-учасниць від України у фіналі Транскордонної освітньої кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці у м.Львові.
Ми співпрацюємо із школою-партнером с. Майдан Ксєнжпольської гміни (Польща). Упродовж навчального року учні спілкуються з польськими школярами, проводять спільні онлайн уроки.