Критерії оцінювання
Останнє опубліковане

20.05.2024
Незабутні вихідні в Карпатах

Незабутніми були вихідні в Карпатах в учнів і батьків 8-Д та 8- В класів. Школярі милувалися неймовірними краєвидами зелених гір, вслухалися у звуки водоспаду Шипіт, піднімалися канатною дорогою на гору Маковиця, побачили неймовірне високогірне озеро Синевир, відвілали Реабілітаційний центр бурого ведмедя та мали цікаву екскурсію в бункері лінії Арпада. Такі поїздки надихають ще більше любити рідну землю та дізнаватися про нові краєзнавчі локації. Дякуємо нашому чудовому та незамінному організатору шкільних мандрів Оксана Барна Пожар за те, що вміє сплановати кожну поїздку і допомагає все реалізувати. А подорожуючи з екскурсоводами від Mariya Boyko , ви гарантовано не пошкодуєте! Найбільша шанам нашим мужнім ЗСУ, котрі боронять нас і дають можливість зустрічати кожен день.

20.05.2024
Відвідали локацію с. Яструбичі " Гніздо Яструба"

Учні 7-А класу Гімназії 12 (кл.керівник Скалецька Н. Б.) відвідали локацію с. Яструбичі " Гніздо Яструба", де взяли участь у квесті «Шляхом повстанців". Учні спільно працювали в команді, виконували завдання та долали різні перешкоди, дізналися багато нового про історію рідного краю, мали можливість відчути дух нескореності та свободи. Діти й батьки отримали незабутні спогади. Дякуємо батькам за організацію та ЗСУ за можливість вивчати рідний край!

18.05.2024
Церемонія нагородження стипендіатів

16 травня відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіатів Червоноградської міської ради. Цьогоріч п'ятеро учнів нашої гімназії отримали винагороду за власні старання та високі здобутки в навчанні. Дякуємо батькам за виховання цієї неймовірної молоді, а педагогам - за те, що зуміли в кожній дитині побачити талант, підтримати його й уповні розкрити!

18.05.2024
Тижня безпеки дорожнього руху

Під час Тижня безпеки дорожнього руху учнівське самоврядування провело для школярів молодшої школи безліч цікавих та пізнавальних зустрічей.

17.05.2024
Успіх учнів – гордість гімназії

У Гімназії №12 відбулося свято вшанування інтелекту- переможців міських етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів імені Т.Шевченка, П.Яцика, науково-дослідницьких робіт. Учнів, їхніх батьків, педагогів привітала директор Свйонтек У.П. Окрасою заходу стали виступи ВІА «Троїсті музики» (керівник Чобонян В.С.), хореографічного ансамблю «Веселятко» та зразкового хореографічного ансамблю «Веселинка» (керівник Монченко С.С.) та пісні у виконанні школярів. Дякуємо лицарям сили і духу за можливість працювати і навчатися в рідній школі, на батьківській землі.