Повна назва: |
Гімназія №12 Червоноградської міської ради Львівської області |
---|---|
Скорочена: | Гімназія №12 |
Тип ЗЗСО: | Загальноосвітня школа |
Новий тип ЗЗСО: | Гімназія з початковою школою |
Ступiнь: | I-II |
Форма власності: | комунальна |
Індекс: | 80100 |
Поштова адреса: | Україна, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Степана Бандери, 17 |
Телефони: | (03249)31551, (03249)31550 |
E-mail: | school12.chervonograd@gmail.com |
Директор: | Свйонтек Уляна Павлівна |
Мова навчання: | українська |
Кількість учнів: | 1012 |
Кількість персоналу: | 93 |
Кількість класів: | 34 |
Кількість приміщень: | 170 |
Кількість інклюзивних класів: | 4 |
Кількість учнів у них: | 6 |
Реквізити |
Отримувач: БО "БФ сприяння розвитку школи "Ідея - 12" Код: 44973823 МФО банку: 325796 Банк отримувача: ФЛ ОУ АТ "Ощадбанк" Р/рахунок: UA 783257960000026003300645032 Призначення платежу: Благодійна допомога для розвитку школи від ПІБ, клас |
Останнє опубліковане
У останній день школярики відвідали ВПУ 11, де побачили на власні очі, як створюється одяг.
2 червня учнівське самоврядування Гімназії №12 взяло участь у Форумі "Учнівське самоврядування в громаді: моделі співпраці та стандарти репрезентативності", що відбувся у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Матвій Ревуцький, лідер учнівського самоврядування Гімназії №12, поділився досвідом роботи активних школярів нашої школи в найцікавіших проєктах. Говорили про створення творчого простору для учнівського самоврядування, участь школярів у Освітній кампанії для молоді з нагоди Дня Європейської співпраці, а також про цьогорічну #Школа_проєктів. Щиро дякуємо Ірині Іванівні Суховерській за можливість ділитися досвідом!