Віртуальна приймальняШановні відвідувачі та гості сайту!

 

Ви потрапили  у віртуальну приймальню  нашої школи.

У Вас з’явилася можливість задати будь- яке питання, адресоване адміністрації школи,

внести пропозиції  щодо роботи навчального закладу  чи подати скаргу. Ваше запитання не буде оголошено, конфіденційність буде збережена.

cher.school12@ukr.net 

Для того, щоб гарантовано отримати відповідь на Ваш лист, запишіть Ваш e-mail правильно та перевірте Вашу пошту протягом 1-5 днів.
Ми вдячні Вам за запитання, оскільки хочемо зробити нашу школу найкращою для Вашої дитини

 

 


Останнє опубліковане

15.09.2023
Щиро вітаємо нового Президента школи Михальчука Романа, учня 9-В класу.

Бажаємо творчості, креативності та наполегливості в роботі. А всіх інших запрошуємо також доєднуватися до роботи учнівського самоврядування.

12.09.2023
Подарунок від Casey Ritter, волонтерки Корпусу Миру

Сьогодні наша гімназія отримала подарунок від Casey Ritter, волонтерки Корпусу Миру, яка працювала в нашій школі впродовж двох років. Книга "Кухня бабусі" - благодійний проєкт американських волонтерів, що має дві мети: збір коштів на підтримку ЗСУ та популяризацію української традиційної кухні у світі. Книга просто заворожує сотнями старовинних та сучасних рецептів, вдало підібраними ілюстраціями - все тут зі смаком та любов'ю до українських традицій. Дякуємо Кейсі за твою підтримку всіх нас та любов до України!

06.09.2023
Зустрічі, що надихають...

5 вересня до учнів 3-Г, 4-А та 4-Б класів завітала Ольга Вовк - юна львівська поетеса із надзвичайно дорослим серцем, сповненим любов"ю до України та рідного краю, яку під час Книжкової толоки запросила шкільна бібліотекарка Зубрицька Л.Ф. На літературних зустрічах юні гімназисти слухали багато цікавих авторських поезій та чудесних історій, розгадували загадки, грали веселі ігри та обмінювалися враженнями. Також учні мали змогу придбати книги авторки. Щиро дякуємо бібліотекарці за неймовірну зустріч!