Останнє опубліковане

23.05.2024
Герої в серцях залишаються назавжди!

Так скорботно вшанували памʼять полеглих Захисників учні 4-А класу разом з класоводом Запісоцькою Н.Б. Трепетно та з сумом зазирали діти в кожне обличчя. А Вони - Воїни Світла посміхалися до нас зі світлин. -Можна ми піднімемо букети, які вітер розкинув? -Можна. І понеслися діти до кожного банера. Дякуємо Вам наші Герої! Слава Україні! Героям Слава!

23.05.2024
Щиро вітаємо команду Гімназії №12 із перемогою в фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу присвяченого Дню Героїв України!

Щиро вітаємо команду Гімназія #12 Червоноградської ТГ із перемогою в фінальному етапі обласного чемпіонату з брейн-рингу присвяченого Дню Героїв України! Пишаємося здобутками Ревуцького М., Вишка В., Лесняк Н., Панас А., Юнко Т., Остапіва Н. та щиро дякуємо Кашицькій Н.Й. за підготовку такої чудової команди!

23.05.2024
Участь у міжшкільному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

21 травня учні 4-В (учитель Дроботюк Ю.Т.) та 4-Г (учитель Єдинак О.І.) класів узяли участь у міжшкільному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнів молодшої вікової групи "козачата". Щиро дякуємо нашим четвертокласникам, їхнім наставникам та батькам за наполегливу підготовку та гідне представлення нашої гімназії.

22.05.2024
Вшанування пам'яті випускників школи, котрі загинули в боротьбі за незалежність України.

22 травня, напередодні Дня Героїв України, у Гімназія #12 відбулося вшанування пам'яті випускників школи, котрі загинули в боротьбі за незалежність України. Низько вклоняємося всім, чиї імена від сьогодні й назавжди будуть записані в Книзі пам’яті. Тим, хто боронив суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

21.05.2024
Мандрівка до м.Луцьк

У ці вихідні учні та батьки 3-Б класу ( учитель Бац В.І.) мандрували до Луцька .Школярі відвідали замок Любарта, Луцький зоопарк, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Діти й батьки отримали безліч позитивних емоцій!