Нормативно-правові документи



2021- 2023 рік

Останнє опубліковане

12.04.2024
#ШколаПроєктів: "Історія становлення Святоюрського монастиря"

#ШколаПроєктів Працюючи над проєктом "Історія становлення Святоюрського монастиря", учні 6-В класу ( класний керівник Мельник І.М.) завітали до учнів 2-В класу , де поділилися з ними цікавою інформацією про виникнення монастиря отців Василіян у Кристинополі, розповіли про Чудотворну Кристинопільську ікону Матері Божої, ознайомили учнів з діяльністю відомого митрополита Андрея Шептицького у Кристинополі і його духовними настановами для молоді. Учні дізналися більше про історію свого міста. Також юні дослідники провели з школярами цікаві ігри, вікторини, спільно розвʼязували кросворди, розмальовували символічних ангеликів, щоб вони берегли нашу Україну від всього лиха. Школярі у щирій молитві до Матері Божої просили перемоги і миру для нашої України. Дякуємо Ірині Дмитрівні та учням 2-В класу за гарні враження і щирі емоції.

12.04.2024
Чарівний світ писанкарства для наших юних гімназистів

#ШколаПроєктів Цього тижня учні 7-Б класу та їхній класний керівник Гудим Л.С. продовжили відкривати чарівний світ писанкарства для наших юних гімназистів. На неймовірних майстер-класах побували учні 3-Б ( учитель Бац В.І.), 4-А ( учитель Запісоцька Н.Б.), 4-Б ( учитель Мілєвич О.В.) класів. Школярі не лише написали свою писанку, а й довідалися про її сакральний зміст.

12.04.2024
Конкурс дівочої краси, таланту та майстерності - “Панночка-вишиваночка гімназії 12 ”

#ШколаПроєктів Сьогодні нас усіх згуртувала любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу, до традицій та духовних надбань . Учні 7-А класу (класний керівник Скалецька Н. Б.) у рамках проєкту провели конкурс дівочої краси, таланту та майстерності - “Панночка-вишиваночка гімназії 12 ” серед п'ятикласниць. Учасниці розповіли про себе, свої інтереси та мрії, показали знання народних звичаїв, продемонстрували культуру, винахідливість та оригінальність, були майстринями власної вишиванки, розкрили свій талант. Зрозуміли,що вишиванка є не лише одягом українців, а й сучасним та модним трендом. Кожна сорочка – це витвір мистецтва, який випромінює тільки позитивну енергетику, яка йде від майстрині, що її створювала. Це історична пам’ять нашої нації. Українська вишивка цінується в усьому світі, а в наших родинах передається з покоління в покоління.

12.04.2024
#ШколаПроєктів: Гончарство – це надзвичайно особливий прадавній вид ремесла.

#ШколаПроєктів Гончарство – це надзвичайно особливий прадавній вид ремесла. У певній мірі це навіть сакральне дійство, адже тут задіяні одразу чотири стихії: глина – земля, вода – для розмочування, повітря – для підсихання виробу, вогонь – для обпалення. Через два тижні учні 8-Б класу ( кл. кер. Малицька О. В.) зустрілися знову з майстром гончарної справи Сергієм Івашковим у "Садибі гончара", де наші вироби проходили стихію вогню. Наші горнятка та глечик покрили спеціальною глазур'ю, яка надає при випалюванні блискучості. Далі його обпалювали у печі при високій температурі, що робить його твердим та довготривалим. Весь процес роботи триває 40 днів і є медитативний, адже кожен шматочок глини, кожен етап роботи несе людську енергію, частинку душі. Ми використовуємо свої керамічні вироби з радістю та задоволенням у побуті. Отримуємо насолоду від того, що маємо можливість відчути той зв'язок поколінь, який ми як українці маємо пізнавати, продовжувати та берегти.

12.04.2024
#ШколаПроєктів: Майстер -класі з приготування піци.

#ШколаПроєктів Учням 8-Г класу(класний керівник Гаган Н.І.) гостинно відчинив двері ресторан "Гранат". Діти завітали туди, де заворожує приємна музика та долинає аромат смачних страв. Восьмикласники мали можливість взяти участь у майстер -класі з приготування піци. Кухар-це не просто професія, багато хто, і цілком справедливо, називають її мистецтвом. Під час випікання піци діти дізналися про особливості ресторанного бізнесу, історію заснування та фінансову вигоду. Висловлюємо подяку п.Юлії Бочулі за незабутні враження, смачну їжу та цікаву інформацію.Велика вдячність за співпрацю в організації зустрічі Шпачук Ірині (мамі учениці Шпачук Валерії). Доземний уклін нашим захисникам за можливість жити та втілювати задуми