Психологічна служба
Акція «16 днів проти насилля» охоплює і тему торгівлі людьми. Тому ще раз пригадаємо що це таке та як вберегтися від небезпеки.
Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.
Більш детально ознайомитись з цією темою та із методами захисту себе від ситуації торгівлі людьми, можна переглянувши наступні відео:
https://youtu.be/Ci4LraiZcDw?si=napqXbQCC7dzIlKm
https://youtu.be/gx4uj430LmE?si=hDWlQurQERZbmAmF
Останнє опубліковане
У останній день школярики відвідали ВПУ 11, де побачили на власні очі, як створюється одяг.
2 червня учнівське самоврядування Гімназії №12 взяло участь у Форумі "Учнівське самоврядування в громаді: моделі співпраці та стандарти репрезентативності", що відбувся у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Матвій Ревуцький, лідер учнівського самоврядування Гімназії №12, поділився досвідом роботи активних школярів нашої школи в найцікавіших проєктах. Говорили про створення творчого простору для учнівського самоврядування, участь школярів у Освітній кампанії для молоді з нагоди Дня Європейської співпраці, а також про цьогорічну #Школа_проєктів. Щиро дякуємо Ірині Іванівні Суховерській за можливість ділитися досвідом!