Безпека під час війниУ  теперішній час безпека є найактуальнішою та найголовнішою для кожної людини. Тому нам варто знати правила безпечної поведінки та дотримуватися її завжди та будь-де(на вулиці, в мережі Інтернет, в незнайомих місцях, в соціальних мережах і т. д.), щоб не потрапити у халепу.

Якщо, на жаль, Ви потрапили у неприємну ситуацію, то обов'язково потрібно розповісти про все дорослим(батькам, вчителям, тим кому Ви довіряєте), а якщо є потреба варто ще й повідомити відповідні служби, щоб разом знайти вихід зі складної ситуації.


Останнє опубліковане

16.05.2024
Захід" Вишиванка- перлина України".

У 1-Б класі(кл.кер. Хомин Н.Д.) відбувся виховний захід" Вишиванка- перлина України". Діти слухали легенду про виникнення вишивки, співали пісні, а також мали змогу побувати дизайнерами, створивши вишиту сорочку за власним задумом.

16.05.2024
Вишиванка-краса, що захищає ідентичність.

Учні 4-А класу (класовод Запісоцька Н.Б.)разом із Т.Г.Шевченком у вишиванці декламують поезію Т. Г. Шевченка

16.05.2024
Святковий виступ до Дня матері !

В четвер в актовій залі нашої школи відбувся святковий виступ до Дня матері, який підготували учні 5-Г класу(класний керівник Дилин Н.О.) Зі сцени звучали теплі, ніжні слова для ріднесеньких матусь, бабусь. Діти також співали пісні, присвячені матусям, бабусям, рідній неньці Україні.

16.05.2024
Свято вишиванки !

Учні 4- Б класу ( учитель Мілєвич О.В.) створювали свій унікальний вишиваний узір на сорочках,писали диктант про вишиванку. Одягаєм вишиванки! Нехай бачить світ та люди. Україна є і завжди буде! Ми нація ,яку ніхто не здолає і не поставить на коліна! Слава ЗСУ! Слава Україні!