Толерантність – це сприйняття інших такими якими вони є, прийняття та повага чужого вибору, особливостей та думок.
Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами.
Відсутність толерантності породжує ненависть, яка веде до недовіри. А недовіра тягне за собою віддаленість людей один від одного.
Тому будьмо толерантними один до одного!
Більш детально ознайомитися з темою толерантності, можна переглянувши відеоролик нижче:
Психологічна служба
Останнє опубліковане
У останній день школярики відвідали ВПУ 11, де побачили на власні очі, як створюється одяг.
2 червня учнівське самоврядування Гімназії №12 взяло участь у Форумі "Учнівське самоврядування в громаді: моделі співпраці та стандарти репрезентативності", що відбувся у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Матвій Ревуцький, лідер учнівського самоврядування Гімназії №12, поділився досвідом роботи активних школярів нашої школи в найцікавіших проєктах. Говорили про створення творчого простору для учнівського самоврядування, участь школярів у Освітній кампанії для молоді з нагоди Дня Європейської співпраці, а також про цьогорічну #Школа_проєктів. Щиро дякуємо Ірині Іванівні Суховерській за можливість ділитися досвідом!