Новини та інформація



09.09.21. Вихованці старшої групи "Казка" ЗДО #5 побували на екскурсії у бібліотеці-філії ЧБЦС у м. Соснівка.
Біля входу їх привітно зустріла завідувач Юлія Астапова.
Вона провела екскурсію усіма залами, розповіла про те, як можна стати читачами бібліотеки, ознайомила з правилами користування книгою.
Діткам дуже сподобався читальний зал, де вони змогли не тільки розглянути цікаві книжки, а й зіграти в настільні ігри, виготовити об'ємні зображення із журналу з саморобками.
Дошкільнята повертались у садок з неймовірними враженнями.
Вихователі та вихованці групи "Казка" щиро вдячні працівникам бібліотеки за запрошення та захоплюючу екскурсію.
 
19.09.21  Дошкільнята ЗДО#5 приєднались до міжнародної акції Всесвітній день чистоти "World Cleanup Day", який проходив в закладі 18 вересня.
Цей день для наших діток був насиченим, цікавим, корисним, пізнавальним. Вихователі: Іваницька Г.П., Юсів О.С.,Турко О.В., Жекало С.І., Шостак С.І., Донска Л.О. провели цікаві заняття, дидактичні ігри, практичні завдання, доручення. Малята прибирали в групових кімнатах: мили і складали іграшки, протирали листочки кімнатних рослин. На майданчиках також попрацювали. Закріпили знання про догляд за тілом та правила гігієни. Адже, "Чистота і порядок - запорука здоров'я".
 
26.09. 21 Вчитель-логопед Кічкайло Н.П. провела консультацію для батьків на тему: «Артикуляційна гімнастика та нетрадиційні методи масажу вдома». Батьки разом з дітьми вправлялися у виконанні артикуляційних вправ в домашніх умовах для вироблення правильних рухів і певних положень артикуляційних органів, необхідних для правильної вимови звуків.
 
28.09. 21 «Наш садочок- велика країна,а серце країни- маленька дитина»- саме під таким гаслом 27 вересня заклад №5 відзначав День Дошкілля .
В цей особливий день панувала святкова атмосфера.
Відбувся концерт присвячений дошкільним працівникам та маленьким вихованцям.
Діти вітали працівників піснями, віршами ,веселими таночками.
На свято завітала чарівна осінь і пригостила діток смаколиками. А у виконанні вихователів прозвучала пісня «Наш садочок - рідний дім»
Всі отримали задоволення, веселі посмішки.
Директор Кочетова Валентина Григорівна привітала працівників зі святом та разом з працівниками створила дерево побажань.
 
 
 
Із благословенням у наш заклад завітав отець Микола Винар. Він відвідав кожну групу, поспілкувався із дітками.
Вихованці охоче демонстрували свої таланти : декламували вірші, колядували, виконували пісні про рідну Україну.
Обрамленням зустрічі стала спільна молитва за наших захисників, рідну землю та перемогу.
 
 
14.10.21«Нехай знає рідна мати - вільна Україна. Козаки ми ще маленькі - зате гідна зміна»
Під таким гаслом пройшло заняття,ігри та розвага у старшій групі «Віночок» до дня Козацтва і Дня захисника України.
Вихователь: Крупка М.І.
Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
 
19.10.21 Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності на державному і місцевому рівнях відзначатиметься Всеукраїнський День відповідальності людини та вшановування пам’яті Богдана Гаврилишина.
Зокрема, в ЗДО № 5 на протязі тиждня відбувались тематичні заходи,бесіди про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків,консультації для педагогів,заняття.
19 жовтня вихователь Юсів О.С. у старшій групі «Казка» провела заняття «Будь відповідальний за свої права». А у старшій групі «Метелик» вихователь Горбань Т.Я. провела трудову діяльність на тему «Ми маленькі,але відповідальні».
Вихователь-методист Огібовська О.В. ознайомила педагогів з Постановою Верховної Ради № 5268 від 16 липня 2021 року про те,що 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.
 
 
29.10.21 
Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Професійне свято кулінарів і кухарів порівняно молода подія. Міжнародний день кухарів був заснований лише в 2004-му році. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем - тільки обраний. Людина, яка присвятила себе цій професії все своє життя, дарує людям радість. Приготування їжі це унікальний процес — скаже будь який кухар.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх кухарів і кулінарів! Нехай у ваших серцях завжди горить пристрасть і любов, адже ці почуття і є тими секретними інгредієнтами, які ви додаєте в свої страви. Бажаємо ніколи не втрачати смаку життя❤️
Цікаві заняття, екскурсії на кухню та приготування смачних страв,відбулись у групах «Рушничок» та «Вишиванка»????????
 
28.11.21   Найважливішою умовою безпеки наших малят є прищеплення з раннього дитинства необхідних знань про здоровий та безпечний спосіб життя. Метою проведення "Осіннього Тижня безпеки", в ЗДО 5,формування в дошкільників правил безпечної поведінки на вулиці, в природі, в екстремальних ситуаціях. Вихователі Юсів О.С.; Шостак С.І.; Магаляс О.М.; Лобунь І.М.; Шкоропад О.В.;Скоропад О.А.; Мизюк В.М.; Романюк М.Я.; Турко О.В.; провели цікаві заняття, бесіди, дидактичні ігри. Закріплені правила поведінки на дорозі, в довкіллі, правила поведінки з вогнем, надання першої допомоги, допоможуть нашим малюкам у повсякденному житті.
 
30.11.21   
У світі дуже багато тварин, які потрапили у складні ситуації. Їх життя залежить від людей, чия доброта не дозволяє пройти осторонь цих беззахисних істот.
30 листопада відзначається «День домашніх тварин»????????
У рамках акції " Допоможемо безпритульним тваринам", яка проходила протягом листопада у ЗДО № 5, вихованці відвідали притулок, де знайдених тваринок доглядає пані Люба. Вона показала діткам, як проживають її підопічні, розповіла історії про те, як саме до неї потрапила кожна тваринка. Малюки щедро пригощали котиків кормом.
Адміністрація ЗДО № 5 висловлює щиру подяку усім батькам та працівникам закладу, які долучилися до акції та допомогли забезпечити кормом безпритульних тварин.
 
10.12.21   
" Ми  проти насилля"
Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право – це право на життя, життя без насильства.
В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в закладі дошкільної освіти №5, практичним психологом Пташкограй С.І., з вихованцями старших груп були проведені заняття "Мій світ без насилля", "Великі права маленької дитини". В кінці занять було створено плакати «Наші долоньки проти насилля», "Ми за дитинство без насильства" та "Кожна дитина має право".
 
17.12.21 
День Святого Миколая- це свято добра та чудес, яке допомагає людям проявити тепло і турботу про ближнього.
Напередодні у середній групі "Вишиванка" вихователь Шкоропад Оксана Василівна провела інтегроване заняття з розвитку мовлення з елементами аплікації на тему "Де живе добро?"
Під час заняття діти вчилися аналізувати свою поведінку та вчинки товаришів, розширювали знання про основи духовності, про доброту та милосердя
СЕРДЕЧКА- добринки❤❤❤ виготовили малята, в знак своєї любові, для рідних.
 
 
08.02.2023

З благословенням на успішну працю та мир  у заклад завітав отець Микола Винар.

Священнослужитель відвідав кожну групу, поспілкувався із дітками .

Малеча охоче демонструвала свої вміння:колядувала, читала вірші та виконувала пісні про любов до України. Обрамленням події стала спільна молитва за нашу Батьківщину та її відважних захисників.