Художнє слово відіграє велику роль у формуванні і розвитку особистості дитини, плеканні її характеру і світогляду. Про це йшлося 22 травня під час зустрічівчителів української мови і літератури, завідувачок бібліотекЗЗСО з Марією Деленко, методисткою КЗЛОР ЛОІППО, та місцевими червоноградськими авторами.
Своїм досвідом роботи з формування національної свідомості підлітків під час уроків української літератури поділилася Оксана Смеречанська, учителька Острівського НВК, а Наталя Лемех, заступник директора Гімназії №1, розповіла про плекання любові у дітей до творчості у царині художнього слова в Міжнародній академії літератури і журналістики (МАЛіЖ).
Галина Лех, завбібліотеки Гімназії імені родини Луговських, зацікавила учасників зустрічі тим, як вона вміло формує читацькі інтереси гімназистів, залучаючи до цього процесу батьків, учителів, дирекцію закладу.
З роботою динамічної групи вчителів щодо протидії ворожому впливу на український культурний простір учасників освітнього процесу на тему «Російське вбиває» ознайомила присутніх Надія Пащук, консультантка ЦПРПП.
Звучало натхненне художнє Слово. Свої вірші, новели прочитали Ігор Дах, Наталя Кічун, Марія Деленко, Володимир Ніщимний, Ольга Криштопа.
Дякуємо заступнику директора Наталі Лемех, учителям української мови і літератури, завбібліотеки Галині Олійник Гімназії №1 за організацію зустрічі.
Надія Пащук, консультантка ЦПРПП