Прояв соціальної компетентності й навичок фінансової грамотності означає здатність дитини усвідомити, хто вона є і як потрібно взаємодіяти з іншими людьми. Це надихає дитину вивчати свої права і обов'язки, планувати бюджет, раціонально використовувати ресурси, заощаджувати, оцінювати наявні можливості, формує розвиток лідерських якостей.
16 травня педагоги ЗДО ясла-садок № 17 для молодих педагогів закладів дошкільної освіти провели семінар-практикум на тему «Використання інтерактивних форм роботи з дітьми дошкільного віку в контексті впровадження програми соціально - фінансової освіти «Афлатот».
Надія ПУКАЧ, директор ЗДО № 17 зустріла учасників привітальним словом. Ірина ПОРУЧИНСЬКА, спеціаліст I категорії з дошкільного виховання відділу освіти наголосила про важливість ролі вихователя у вихованні дошкільнят соціально-фінансової грамотності.
Оксана СЕМЕНЮК, вихователь-методист закладу презентувала програму соціально-фінансової освіти «Афлатот», поділилася досвідом роботи щодо впровадження програми в освітній процес ЗДО та провела інтерактивний практикум «Соціально-фінансовий розвиток в освітньому процесі ЗДО».
Панорамою освітньої роботи семінару стали відкриті заняття з дошкільниками ЗДО ясла-садок № 17: «Дружба єднає усіх» (середня група) - вихователь Яна КІХ та «Квест «Подорож з Афлатунчиком» (старша група) – вихователь Ольга ГНАТІВ.
Галина ЗАКУС, консультант ЦПРПП подякувала від імені учасників семінару педагогам ЗДО № 17 за такий змістовний, навчальний, інтерактивний, творчий семінар та презентувала інструментарій щодо впровадження у роботу з дошкільниками Соціально фінансової програми «Афлатот».