Розвиток естетичних цінностей учнівської молоді є невід'ємною складовою освіти у процесі формування гармонійної та творчої особистості. Важливим є створення сприятливого середовища, де діти мають можливість зустрічатися з різноманітними видами мистецтва. Прикладом зустрічі з народною музикою став яскравий семінар учителів музичного мистецтва та заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО, який відбувся 8 травня у Гірницькій гімназії. Організаторами семінару «Естетично-ціннісний розвиток особистості в освітньому просторі закладу загальної середньої освіти» виступила Гірницька гімназія спільно з Гімназія №10 та ЦПРПП.
У ході семінару учасники говорили про роль української народної пісні у національно-патріотичному вихованні учнів, розглядали різноманітні підходи до стимулювання інтересу учнів до вивчення і збереження культурної спадщини, глибокого розуміння української ідентичності, важливості відродження та плекання наших традицій.
Слухали: «Використання народних традицій та фольклору на уроках музичного мистецтва» Ірина Олійник; «Роль і місце мистецтва у виховному процесі» Ірина Степанюк. А ще у програмі семінару:
Щиро дякуємо Ірині Олійник, учителю музичного мистецтва, заступнику директора з НВР Гірницької гімназії; Ірині Степанюк, заступнику директора з НВР Гімназії №10 - за творчий підхід до організації семінару; адміністрації та колективу Гімназії №10; Наталії Маяк, директору Гірницької гімназії та дружньому колективу гімназії за гостинність та сприяння у проведенні семінару. Усім учасникам та гостям семінару за створену творчу, дружню атмосферу, активну участь, гарний настрій, неймовірні емоції.
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проведення семінару!
Ольга Пляцко, консультант ЦПРПП