25 квітня 2024 року відбувся форум працівників психологічної служби Львівської області «Сучасний психолог – успішний психолог», присвячений Всеукраїнському дню психолога.
Перед учасниками форуму виступили з вітальним словом Павло ХОБЗЕЙ, директор КЗ ЛОР ЛОІППО, кандидат фізико-математичних наук, Віталій ПАНОК, доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, в.о. академіка-секретаря відділення психології та фізіології НАПН України, директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, Ольга ФЛЯРКОВСЬКА, начальниця відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти МОН України. Фахівці підкреслили необхідність психологічного супроводу освітнього процесу в умовах військової агресії, наголосили на значенні психологічної служби системи освіти Львівщини, яка є однією з найкращих в Україні, у наданні психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
Марія ВАСЮНИК-КУЛІЄВА, головна спеціалістка департаменту освіти Львівської обласної державної адміністрації, нагородила кращих фахівців психологічної служби освіти області грамотами та подяками обласної адміністрації.