«Народний танець як засіб формування хореографічної культури в освітньому просторі позашкільного навчального закладу» - тема семінару вчителів хореографії та керівників хореографічних колективів який відбувся 23 листопада у Будинку дитячої юнацької творчості м. Червонограда.
Семінар - практикум розпочався цікавими, креативними вправами, які створили позитивний настрій, визначили очікування від семінару, дозволили відтворити український костюм за регіонами України.
Відкрите заняття групи вищого рівня « Український танець-Центральна Україна. Станок.», провела Зоряна Куліш, керівник зразкового хореографічного колективу « Рушничок». Талановиті вихованці радували та дарували глядачам свої щирі виступи, творчі вітання, енергію, яку випромінює унікальний світ українського танцю.
Дякуємо Зоряна Куліш за проведений семінар - практикум, сповнений позитивною енергетикою, цікавим та корисним змістом, усмішками та майстерністю талановитих дітей і їх мудрого наставника! Семінар став ще одним кроком у розвитку вмінь та підвищення якості навчання хореографіі !
А разом з тим, слова вдячності усій дружній команді колективу Будинок дитячої та юнацької творчості м.Червонограда, Наталія Дашковська, Аня Михалейко за створену творчу, дружню атмосферу, за очікування, які справдились!
Дякуємо ЗСУ за можливість наших зустрічей!
ЦПРПП Червоноградської міської ради Львівської області