19-20 серпня відбулася цікава освітня подія - третій очний тренінг проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО. Надолуження освітніх прогалин через навчання: тренінги для вчителів та сесії для школярів (5-9 кл.) у точках «Спільно» в семи областях України». Цей проєкт реалізується за підтримки Інституту Cуспільних Iніціатив, Tech StartUp School та UNICEF Ukraine.
Участь у ньому взяли освітянки нашого Червонограда: Поліна Маркевич, консультантка ЦПРППП, учителька англійської мови Гімназії № 10; Наталя Равлик, учителька математики Гімназії №3; Анна Кінах, учителька англійської мови Гірницької гімназії; Надія Пащук, консультантка ЦПРПП.
Учасники тренінгу познайомилися ближче за допомогою цікавих інтерактивних вправ, спільно з тренеркою Людмилою Сакович окреслили проблеми сучасного освітнього процесу, пов’язані з воєнним станом та обмеженнями у зв’язку з ковідною епідемією. Обговорили освітнє ядро предметів, навчальні втрати здобувачів освіти та шляхи подолання прогалин у їхніх знаннях за допомогою застосування сучасних ефективних технологій.
Обмін цінним набутим досвідом, професійне бачення проблем і пошук шляхів виходу з них, прагнення допомогти дітям об’єднали педагогів Закарпаття і Львівщини, які зацікавлені у вихованні гідного наших Героїв майбутнього для України.
Вдячні організаторам проєкту, а також адміністрації Парку-готелю «Акварель» (місто Жовква) за створення комфортних умов для праці та відпочинку учасників заходу.
Надія Пащук, консультантка ЦПРПП