Кадровий склад згідно з ліцензійними умовамиПриєднані файли
Кадровий склад згідно з ліцензійними умовами.docx

Останнє опубліковане

22.09.2023
Вибори Голови шкільного учнівського парламенту

22 вересня в Борятинській гімназії відбулися вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 5-9 класів , який має авторитет у класі та школі. Впродовж тижня учні школи пропонували кандидатів на посаду Голови шкільного учнівського парламенту. Лідерами перегонів стали троє учнів – Футиш Дарина (7 клас), Стронціцька Анастасія ( 7 клас), Булик Максим (7 клас ). Кандидати на посаду Президента школи вели агітацію, презентували свою програму, план дій на найближчий час. Вибори пройшли демократично і за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 7 класу Стронціцьку Анастасію. Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити демократичну політику порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації життя школи.

30.01.2023
КРУТИ-2023

Крути- це символ героїзму, символ стійкості і патріотизму української молоді. Це - сторінка нашої історії про сміливість та жертовність у боротьбі з а незалежність Української держави, що стала прикладом для майбутніх поколінь. До Дня пам'яті Героїв Крут учні 9 класу Борятинського НВК спільно із вчителем історії Мартинович О.В. згадали ці трагічні події. Боротьба продовжується... Пам'ятаємо! Переможемо!

18.01.2023
Різдвяний ярмарок у Борятинському НВК

Христос Хрещається! 15 січня відбувся Різдвяний ярмарок! Дякуємо батькам і учням за приготування різноманітних смаколиків, педагогам за організацію Різдвяного виступу, церковному хору за чудові колядки , о.Богдану за сприяння шкільним заходам.

07.01.2023
Вітаємо всіх з Різдвом Христовим!

Цьогорічні різдвяні свята для нас особливі, хтось зустрічає їх на фронті, захищаючи Україну, хтось на чужині, а хтось вдома, тримаючи тил. Шкода, що світло й радість різдвяних свят дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів. Завдяки нашим захисникам Україна є і буде! В цей величний день бажаємо всім Перемоги, миру , добра . Хай любов і злагода завжди панують у ваших оселях , а на українській землі завжди буде Божа благодать. Христос народився! Славімо Його!