№ в системі: | 13288 |
|
---|---|---|
Код ЕГРПОУ: | 37262862 | |
Повна назва: |
Борятинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області |
|
Скорочена: | Борятинська гімназія | |
Новий тип ЗОСО: | Гімназія | |
Новий тип ЗЗСО: | Гімназія з дошкільним підрозділом та структурним підрозділом початкова школа | |
Форма власності: | комунальна | |
Тип місцевості: | сільська | |
Індекс: | 80052 | |
Поштова адреса: | Україна, Львівська область, Червоноградський район, с.Борятин, ал. Шкільна, 30А | |
Телефони: | (067)8929618 | |
E-mail: | boriatyn_nvk@ukr.net | |
Директор: |
Комбель Віталій Володимирович |
|
Мова навчання: |
українська |
|
Спроможність закладу освіти (учнів): |
190 | |
Кількість учнів: |
57 | |
Кількість персоналу: |
24, з них 16 педагогів | |
Кількість класів: |
9 | |
Кількість приміщень: |
34 | |
Кількість інклюзивних класів: |
- | |
Кількість учнів у них: |
- | |
Бюджетування (засновник): |
Бюджет Червоноградської міської територіальної громади (13587000000) |
Останнє опубліковане
31.05.2024 Про зарахування дітей у 1 клас Борятинської гімназії на 2024/2025 н.р. Зараховано до 1 класу Борятинської гімназії учнів з 01.06.2024р на 2024-2025 н.р. у встановленому законодавством порядку відповідно до списку: Голуб Водоніс Наумко Наумко Філяровський Підстава: 1. Наказ по Борятинській гімназії від 31.05.2024 №04/К2 2. повний пакет документів для зарахування. Директор Віталій КОМБЕЛЬ
День ГЕРОЇВ, приуроченений відкриттю Книги Пам’яті полеглих українських борців за Волю України в Борятинській гімназії !
Педагогічний та учнівський колективи Борятинської гімназії взяли участь у Національній руханці в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" до Міжнародного дня вишиванки. @UNICEF_UA #Дякуємо_ЗСУ #ЗСУ #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку
День Цивільного захисту Борятинської гімназії. Учасників освітнього процесу ознайомлено з сформованими у закладі освіти ланками цивільного захисту, відпрацьовано практичні дії при отриманні сигналу «Увага! Всім!» В Дошкільному підрозділі (садок) та в 1-9 класах проведено виховні години та навчальні бесіди. Директором Будинку воїна, ветераном бойових дій, Михайлом ПАЛЮГОЮ та ветераном бойових дій, військовослужбовцем Романом ПЯТКОВИМ проведено навчання з мінної безпеки, відпрацьовано алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Сестрою медичною Уляною ПІДГОРОДЕЦЬКОЮ проведено навчання з надання до медичної допомоги.