Віртуальна приймальня
Останнє опубліковане

30.01.2023
КРУТИ-2023

Крути- це символ героїзму, символ стійкості і патріотизму української молоді. Це - сторінка нашої історії про сміливість та жертовність у боротьбі з а незалежність Української держави, що стала прикладом для майбутніх поколінь. До Дня пам'яті Героїв Крут учні 9 класу Борятинського НВК спільно із вчителем історії Мартинович О.В. згадали ці трагічні події. Боротьба продовжується... Пам'ятаємо! Переможемо!

18.01.2023
Різдвяний ярмарок у Борятинському НВК

Христос Хрещається! 15 січня відбувся Різдвяний ярмарок! Дякуємо батькам і учням за приготування різноманітних смаколиків, педагогам за організацію Різдвяного виступу, церковному хору за чудові колядки , о.Богдану за сприяння шкільним заходам.

07.01.2023
Вітаємо всіх з Різдвом Христовим!

Цьогорічні різдвяні свята для нас особливі, хтось зустрічає їх на фронті, захищаючи Україну, хтось на чужині, а хтось вдома, тримаючи тил. Шкода, що світло й радість різдвяних свят дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів. Завдяки нашим захисникам Україна є і буде! В цей величний день бажаємо всім Перемоги, миру , добра . Хай любов і злагода завжди панують у ваших оселях , а на українській землі завжди буде Божа благодать. Христос народився! Славімо Його!

04.01.2023
«Захистимо Україну разом!»

Допомогти військовим та наблизити перемогу можна не тільки грішми, а й спільними зусиллями . У майстерні Борятинського НВК працівники та учні виготовляють окопні свічки для ЗСУ. Напередодні свят дошкільнята та учні намальовали вітальні листівки нашим захисникам. Дякуємо за допомогу в придбанні парафіну директорові КП «Червоноградський ринок» Воєводі Сергію та імісцевому підприємцю Бігуну Володимиру за постачання заготовок для свічок.