Правила прийому здобувачів освітиПрийом документів для вступу до 1 класу буде здійснюватись для всіх бажаючих, а зарахування буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367.

 Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу:

1.      Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки  напишуть в день подання документів).

2.      Копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

3.      Копію ідентифікаційного коду дитини

4.      Медична довідка форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»/орігінал/

5.      Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

  Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівської області.

 

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронноїчерги.

https://sadok.loda.gov.ua/?page=line&id=212 

Група формується з квітня по серпень поточного року.

Документи    які   потрібні для вступу у дитячий садочок.

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють(заяву батьки  напишуть в день подання документів).
  2. Копіясвідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)Копію ідентифікаційного коду дитини
  3. Медична довідка про стан здоров'ядитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад /довідка 026/оОРІГІНАЛ/
  4. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  5. Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти йогозасновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівськоїобласті.

  Детальне  роз’яснення  про прийом дітей в дошкільну групу

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/zapis-do-dityachogo-sadochka

 


Останнє опубліковане

29.04.2024
Ми пам'ятаємо!!!

Найбільша техногенна катастрофа XX століття сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції. У Борятинській гімназії з учнями 3-4 класів був проведений урок Пам'яті Чорнобиля.

22.04.2024
Тиждень духовності у нашій гімназії

Тиждень духовності на тему : «10 БОЖИХ ЗАПОВІДЕЙ – ЖИТТЄВИЙ ДОРОГОВКАЗ ДЛЯ ЛЮДИНИ» у Борятинський гімназії. (15-19 квітня 2024 року)

17.04.2024
Свято ВЕСНИ у дошкільній групі Борятинської гімназії

Надійшла весна прекрасна, многоцвітна, тепла, ясна, наче дівчина в вінку. Зацвіли луги, діброви, повно гомону, розмови і пісень в чагарнику.

12.04.2024
Семінар вчителів фізичної культури - 2024

11 квітня 2024 року в Борятинській гімназії відбувся семінар вчителів фізичної культури на тему "Чарівний світ футболу". Вчитель фізичної культури Новіцька Галина Іванівна провела екскурс в історію футболу України. Вчителі фізичної культури мали можливість ознайомитися із використанням інноваційних методів на уроці: спортивний кросворд з елементами футболу, кросворд - гра "Словесний футбол", цікавою технікою гри у футбол. Гостями заходу були учениці 4 класу гімназії, які продемонстрували свої вміння з боротьби. Учасники семінару також взяли участь у майстер - класі "Фітнес. Аеробіка."

01.04.2024
Нагородження переможців декламування поезії Т. Шевченка

29 березня у Червонограді відбулося нагородження переможців та учасників дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Тараса Шевченка-2024, організованим Орестом Кавецьким. Цьогоріч у патріотичному флешмобі взяла рекордна кількість дітей - 1269, які декламували на камеру поезії Кобзаря. Нагородження відбувалося у Народному домі в місті Червоноград, у якому дипломи отримали також 5 учнів Борятинської гімназії: Лах Вікторія- учениця 2 класу, Богун Мілана, Возьна Вероніка, Драбик Андрій- учні 3 класу та Підгородецький Володимир- учень 4 класу. Вітаємо наших школярів, бажаємо вам творчих успіхів. Ви молодці! Пишаємося вами!