Правила прийому здобувачів освітиПрийом документів для вступу до 1 класу буде здійснюватись для всіх бажаючих, а зарахування буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367.

 Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу:

1.      Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки  напишуть в день подання документів).

2.      Копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

3.      Копію ідентифікаційного коду дитини

4.      Медична довідка форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»/орігінал/

5.      Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

  Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівської області.

 

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронноїчерги.

https://sadok.loda.gov.ua/?page=line&id=212 

Група формується з квітня по серпень поточного року.

Документи    які   потрібні для вступу у дитячий садочок.

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють(заяву батьки  напишуть в день подання документів).
  2. Копіясвідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)Копію ідентифікаційного коду дитини
  3. Медична довідка про стан здоров'ядитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад /довідка 026/оОРІГІНАЛ/
  4. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  5. Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти йогозасновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівськоїобласті.

  Детальне  роз’яснення  про прийом дітей в дошкільну групу

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/zapis-do-dityachogo-sadochka

 


Останнє опубліковане

21.09.2022
День миру

Сьогодні, 21 вересня відзначається Всесвітній день миру. Мир-найвища цінність на Землі,найбільше щастя.В умовах миру і тиші люди мають можливість розвиватися,зростати,творити . Миру в усьому- миру в сім'ях,миру в серцях,миру в нашій рідній Україні. Ми, учні 1 класу, бажаємо всім чистого і мирного неба, тиші і спокою,віри і надії у перемогу

25.05.2022
Участь у конкурсі «Ми з України»

Учні 4 класу взяли участь у конкурсі «Ми з України» —присвячений нашій Батьківщині та її людям. Його мета — розповісти учням про унікальність України та українців, якими варто пишатися. Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізналися безліч цікавинок про географічні особливості нашої країни, архітектурні надбання та людей, які її прославляють.