Правила прийому здобувачів освітиПрийом документів для вступу до 1 класу буде здійснюватись для всіх бажаючих, а зарахування буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367.

 Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу:

1.      Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки  напишуть в день подання документів).

2.      Копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

3.      Копію ідентифікаційного коду дитини

4.      Медична довідка форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»/орігінал/

5.      Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

  Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівської області.

 

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронноїчерги.

https://sadok.loda.gov.ua/?page=line&id=212 

Група формується з квітня по серпень поточного року.

Документи    які   потрібні для вступу у дитячий садочок.

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють(заяву батьки  напишуть в день подання документів).
  2. Копіясвідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)Копію ідентифікаційного коду дитини
  3. Медична довідка про стан здоров'ядитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад /довідка 026/оОРІГІНАЛ/
  4. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  5. Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти йогозасновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівськоїобласті.

  Детальне  роз’яснення  про прийом дітей в дошкільну групу

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/zapis-do-dityachogo-sadochka

 


Останнє опубліковане

27.11.2023
До Дня жертв пам'яті ГОЛОДОМОРІВ

«ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ – ПОДІЛИСЬ ТЕПЛОМ З ЗАХИСНИКОМ». ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛИ СОЦІАЛЬНУ АКЦІЮ. Традиційно кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

17.11.2023
"Свято ОСЕНІ"

У Борятинській гімназії 16 листопада учні 2-3класів святкували "Свято Осені". Королева Осінь Всіх до столу просить. Всіх без винятку частує Й для Зими запас готує.

17.11.2023
Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

«Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!», можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4458- 4458.html «Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамкахкомпанії», можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4457-4457.html

29.09.2023
Всеукраїнський проект

З метою сприяння руховій активності учнівської молоді, у Борятинській гімназії відбулися фізкультурно - спортивні заходи в межах Всеукраїнського проекту "Пліч-о-пліч "