Дистанційне навчанняДистанційне навчання проводиться за допомогою додатку Google Клас, який допомагає вчителям ефективніше організовувати роботу й спілкуватися з учнями. 

Google Classroom – це онлайн-клас, який допомагає вчителям керувати навчанням та створювати інтерактивні заняття, допомагаючи студентам розширювати навчання за допомогою інструментів, доступних в Інтернеті

Завдяки платформи Google-клас можна організувати проектну роботу,  перевернуте навчання, дистанційне навчання, а також як працювати з різними сервісами Google

 Завдяки Google Класу студенти можуть зберігати свої робочі файли й виконувати завдання на Google Диску та спілкуватися з вчителями й однокласниками. Якщо ви пропустите урок, контент зберігається у віртуальному класі.


Останнє опубліковане

22.02.2024
День рідної мови

Вікторина до Дня рідної мови "Барви рідного слова". Як нема без зірок небозводу, Як блакиті без сонця нема, Так і мови нема без народу, І народу без мови нема. В. Забаштанський

20.02.2024
Небесна Сотня

Цьогоріч пам'ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячна за свободу!" Сьогодні, як наколи, ми розуміємо як ціною власного життя Герої виборюють свободу і незалежність нашої країни. Дякуємо усім хто боронив та нині боронить Україну!!!

16.02.2024
День ЄДНАННЯ

16 лютого День єднання! Завжди пам’ятаймо, що ми — сильні, рішучі та незалежні. Особливо, коли разом! Найшвидшого миру нам та перемоги!

07.02.2024
ПЛІЧ - О - ПЛІЧ

В межах проекту "Пліч - о - пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Борятинській гімназії було проведено І (шкільний) етап змагань з волейболу. Разом до Перемоги!!!