Атестація педпрацівниківДокументи на атестацію подаються до 17.10.2023 до секретаря атестаційної космісії Панкевич Г. Г., а саме:

1) опис досвіду роботи;

2) копії сертифікатів курсів підвищення кваліфікації;

3) інші документи, що на думку педагога свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення.

 

У разі подання вищезгаданих документів у електронній формі надсилати на адресу boriatyn_nvk@ukr.net 

 

 ІІ засідання атестаційної комісії від 

« 18 » жовтня 2023року      

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд, перевірку достовірності документів педпрацівників, які атестуються, встановлення дотримання вимог п.8,9 Положення про атестацію педагогічних працівників. 

2. Про вивчення практичного досвіду вчителя початкових класів Пилипчук М.П.

3. Про практичного досвіду заступника директора з НВР Панкевич Г.Г.

 

ВИРІШИЛИ: по першому питанню

1. Вважати документи подані Пилипчук М.П., відповідно до п.8,9 Положення про атестацію педагогічних працівників достовірними.

2. Вважати документи подані Панкевич Г.Г., відповідно до п.8,9 Положення про атестацію педагогічних працівників достовірними.

3. Рекомендувати Пилипчук М.П., учителю початкових класів, підвищити кваліфікацію у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу 10% від мінімального загального обсягу підвищення кваліфікації педагогічних працівників до 20 грудня 2023р.

По другому питанню

Вивчити практичний досвід вчителя початкових класів Пилипчук М.П., директору Комбелю В.В., заступнику директора з НВР Панкевич Г.Г. у період з 30 жовтня 2023 року по 16 лютого 2024 року.

По третьому питанні 

Вивчити практичний досвід заступника директора з НВР Панкевич Г.Г., директору Комбелю В.В. у період з 30 жовтня 2023р по 16 лютого 2024 року.

Приєднані файли
Графік засідань атестаційної комісії у 2023-2024 н.р..docx
Заява на позачергову атестацію.docx
Список педагогічних працівників Борятинської гімназії, що атестуються у 2023-2024 н.р..docx
Річний план підвищення кваліфікації на 2024 рік.docx

Останнє опубліковане

01.04.2024
Нагородження переможців декламування поезії Т. Шевченка

29 березня у Червонограді відбулося нагородження переможців та учасників дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Тараса Шевченка-2024, організованим Орестом Кавецьким. Цьогоріч у патріотичному флешмобі взяла рекордна кількість дітей - 1269, які декламували на камеру поезії Кобзаря. Нагородження відбувалося у Народному домі в місті Червоноград, у якому дипломи отримали також 5 учнів Борятинської гімназії: Лах Вікторія- учениця 2 класу, Богун Мілана, Возьна Вероніка, Драбик Андрій- учні 3 класу та Підгородецький Володимир- учень 4 класу. Вітаємо наших школярів, бажаємо вам творчих успіхів. Ви молодці! Пишаємося вами!

22.02.2024
День рідної мови

Вікторина до Дня рідної мови "Барви рідного слова". Як нема без зірок небозводу, Як блакиті без сонця нема, Так і мови нема без народу, І народу без мови нема. В. Забаштанський

20.02.2024
Небесна Сотня

Цьогоріч пам'ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячна за свободу!" Сьогодні, як наколи, ми розуміємо як ціною власного життя Герої виборюють свободу і незалежність нашої країни. Дякуємо усім хто боронив та нині боронить Україну!!!

16.02.2024
День ЄДНАННЯ

16 лютого День єднання! Завжди пам’ятаймо, що ми — сильні, рішучі та незалежні. Особливо, коли разом! Найшвидшого миру нам та перемоги!