Імбирно-медове літо: поліцейські Львівщини привітали дітей-переселенців у ЗДО N6 зі святом!Сьогодні, 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей співробітники сектору ювенальної превенції Червоноградського районного відділу поліції відвідали наш заклад дошкільної освіти N6 Червоноградської міської ради, де зараз мешкають маленькі переселенці, та влаштували їм цікаве свято.
Спільно із правоохоронцями дітки малювали малюнки на асфальті на тему «Я люблю свою Україну». Також діти взяли участь в майстер-класі з випікання імбирно-медових пряників, які потім розмальовували патріотичною глазур’ю. Дітки старанно малювали та виготовляли пряники, а наприкінці кожен отримав подарунки, іграшки, солодощі. Також дітки охоче робили фото з поліцейським на пам'ять про цей день, в якому, завдяки турботі та увазі правоохоронців, відчули себе в безпеці після пережитого жахіття війни.
На жаль, сьогодні на долю дітей України припали нелегкі часи війни. Сотні тисяч дітей були вимушені покинути свої рідні міста. Робімо все можливе, аби діти-переселенці відчували підтримку, допомогу та захист.
Віримо, що ваше дитинство знову стане яскравим та щасливим! ????????????????