Матеріально-технічне забезпеченняТериторія закладу дошкільної освіти має металеву огорожу. Розташовані на ній  приміщення  знаходяться в задовільному стані  і відповідають санітарним правилам та нормам. Прилеглі території знаходяться в задовільному стані. Ведеться журнал з огляду будівлі з записами відповідно до спостережень. Усі приміщення відповідають вимогам Санітарного регламенту. Загальна площа  території   закладу дошкільної освіти складає    0,9102 га, площа дошкільного закладу складає  1743,3 кв.м.  Заклад дошкільної освіти № 6 розрахований на 8 груп. На даний  час функціонує 8 груп.  На території розміщені ігрові майданчики вікових груп, спортивний майданчик для занять фізкультурою.  

Обладнання вікових груп  відповідає зросту та віку дітей, є безпечним, тобто таким, що виключає можливість травматизму дітей.

Встановлені умивальники зручні для самостійного миття рук, вішалки для рушників закріплені на стіні на рівні зросту дітей. У туалетній  кімнаті правильно обладнані місця для проведення гігієнічних процедур.

В ігрових кімнатах обміркованим є розподіл ігрових ділянок для сюжетно-рольових ігор, для занять з конструктором, настільних ігор.

 Для проведення фізкультурних занять в спортивному залі є фізкультурне обладнання  для різних видів руху – ходіння, лазіння, повзання, підлізання і т.д., інвентар для проведення фізичних вправ (м’ячі, прапорці, обручі, гімнастичні палки, скакалки, м’ячі -стрибунці, кільцекиди, спортивні тренажери, які  правильно  підібрані  та  зручно зберігаються  в  спортивному залі.

Заклад дошкільної освіти забезпечено засобами пожежегасіння відповідно до норм. Влітку 2022 року проведено повірку вогнегасників. На кожному поверсі наявні  плани евакуації.      

Опалювальна система  в дошкільному закладі знаходиться в належному стані. Встановлено лічильник теплової енергії.  Постійно ведеться журнал з обліку подачі теплової енергії, де щодня фіксуються дані про спожиту теплову енергію та внутрішня і зовнішня температура.

Харчоблок та пральня  забезпечені всім необхідним обладнанням, що знаходиться в задовільному стані.

Адміністрація  закладу  дошкільної освіти постійно працює над  матеріально-технічним забезпеченням освітньої діяльності, розроблені заходи щодо зміцнення матеріальної бази.