ГАРНИЙ ВЧИТЕЛЬ МОЖЕ ПОДАРУВАТИ НАДІЮ, РОЗПАЛИТИ УЯВУ ТА ВСЕЛИТИ ЛЮБОВ ДО НАВЧАННЯГАРНИЙ ВЧИТЕЛЬ МОЖЕ ПОДАРУВАТИ НАДІЮ, РОЗПАЛИТИ УЯВУ ТА ВСЕЛИТИ ЛЮБОВ ДО НАВЧАННЯ

У 2021/2022 навчальному році конкурс «Учитель року - 2022» проводився в номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво».

Конкурс відбувається щороку для стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації педагогічних здобутків і професійної майстерності.

Цьогоріч рішенням Уряду удосконалено і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з урахуванням процесів децентралізації, утворення територіальних громад та можливих надзвичайних ситуацій природного й техногенного походження, карантину, запровадження протиепідемічних заходів тощо.

З 6 до 9 грудня 2021 року в режимі онлайн відбувся І обласний тур Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика». Заклади загальної середньої освіти Червоноградської міської ради представили вчителі інформатики: Наталія Дилин (ЧЗШ №12), Галина Кондратюк          (ЧЗШ №, Ганна Савіцька (ЧЗШ №1) , Наталія Хомюк (ЧНВК №3). Конкурсанти виконували такі завдання: тест для визначення методичної компетентності та розв'язування олімпіадної задачі, а також завдання олімпіадного рівня з офісних технологій. Згідно рейтингового списку другого відбіркового етапу до десятки кращих вчителів увійшла Наталія Дилин.  

І обласний тур конкурсу в номінації «Біологія» проходив  у два етапи: І етап - «Тестування» та «Практична робота», ІІ етап – «Методичний практикум» та «Майстер – клас», та ІІІ фінальний етап - «Урок».

За результатами проведених конкурсних випробувань  І місце у номінації «Біологія» виборола Ірина Кобак, вчитель ЧСШ № 8. Талановитий педагог  представить Львівщину  в II турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Біологія».

           Упродовж 17-22 грудня було проведено І обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Мистецтво».

          Участь у конкурсі взяли учителі музичного мистецтва ЧЗШ №5 Тетяна Гандз та ЧЗШ №9 Оксана Паралюш. Конкурсанти продемонстрували високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення власної ролі в освітньому процесі, проявили мобільність та креативність.

         Перший тур конкурсу відбувався у три етапи – І відбірковий - «Практична робота» та «Тестування, ІІ відбірковий - «Методичний практикум» та «Майстер-клас» й фінальний - «Урок».

Конкурсні випробовування відбувались дистанційно. Учителі мали змогу продемонструвати свої вміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмету, рівень знаннєвої складової професійної компетентності,  продемонструвати свою предметно-методичну компетентність, вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

У конкурсному випробуванні фінального етапу взяли участь п’ять осіб, визначених за результатами ІІ відбіркового етапу. До фінальної п'ятірки увійшла Тетяна Гандз, учитель музичного мистецтва ЧЗШ №5, яка продемонструвала свою високу педагогічну майстерність, ставши лауреаткою конкурсу.

         Слід відзначити високий рівень фахової майстерності наших конкурсантів, рівень володіння методикою викладання навчального матеріалу, уміння творчо використовувати найновішу інформацію, інноваційні технології.                Учителі зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності.

          Дякуємо і вітаємо вчителів, які на високому професійному рівні представили освітянську спільноту Червонограда. Бажаємо успіху та перемоги Ірині Кобак  у II турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2022».


Останнє опубліковане

12.01.2022
НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ПІДРУЧНИКИ ЗЗСО

НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ПІДРУЧНИКИ ЗЗСО

04.01.2022
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЛЇ ОСВІТИ

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЛЇ ОСВІТИ

29.12.2021
ГАРНИЙ ВЧИТЕЛЬ МОЖЕ ПОДАРУВАТИ НАДІЮ, РОЗПАЛИТИ УЯВУ ТА ВСЕЛИТИ ЛЮБОВ ДО НАВЧАННЯ

ГАРНИЙ ВЧИТЕЛЬ МОЖЕ ПОДАРУВАТИ НАДІЮ, РОЗПАЛИТИ УЯВУ ТА ВСЕЛИТИ ЛЮБОВ ДО НАВЧАННЯ

28.12.2021
ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

23.12.2021
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ З ГЕОГРАФІЇ

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ З ГЕОГРАФІЇ