Матеріально-технічне забезпеченняТериторія закладу дошкільної освіти має металеву огорожу. Розташовані на ній  будівля, ігрові майданчики та споруди знаходяться в задовільному стані  і відповідають санітарним правилам та нормам. Прилеглі території знаходяться в задовільному стані. Ведеться журнал з огляду будівлі з записами відповідно до спостережень. Усі приміщення відповідають вимогам Санітарного регламенту. Площа  території   закладу дошкільної освіти складає 2,657 га, площа будівлі складає  1,723 кв.м.  Заклад  дошкільної освіти ясла - садок № 19 комбінованого типу розрахований на 13 груп. На даний  час функціонує 13 груп.  На території розміщені ігрові майданчики вікових груп, спортивний майданчик для занять фізкультурою.  

         Обладнання вікових груп  відповідає зросту та віку  дітей,   є безпечним, тобто таким, що виключає можливість травматизму дітей.

         Встановлені умивальники зручні для самостійного миття рук, вішалки для рушників закріплені на стіні на рівні зросту дітей. У туалетній  кімнаті правильно обладнані місця для проведення гігієнічних процедур.

         В ігрових кімнатах раціональним, доступним та розвиваючим є розподіл ігрових зон для сюжетно-рольових ігор, для занять з конструктором,  настільних ігор.

        Для проведення фізкультурних занять в спортивному залі є фізкультурне обладнання  для різних видів руху – ходіння, лазіння, повзання, підлізання і т.д., інвентар для проведення фізичних вправ (м’ячі, прапорці, обручі, гімнастичні палки, скакалки, м’ячі -стрибунці, кільцекиди, спортивні тренажери, які  правильно  підібрані  та  зручно зберігаються  в  спортивному залі.

    Заклад дошкільної освіти забезпечено засобами пожежегасіння відповідно до норм. Влітку 2021 року проведено повірку вогнегасників, придбано нові пожежні рукави. На кожному поверсі наявні  плани евакуації.      

  Опалювальна система  в ЗДО знаходиться в належному стані. Встановлено лічильник теплової енергії.      Постійно ведеться журнал з обліку подачі теплової енергії, де щодня фіксуються дані про спожиту теплову енергію та внутрішня і зовнішня температура.

           У  закладі використовуються енергозберігаючі лампи.  Основні гігієнічні вимоги до штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються. У вечірній та нічний час використовується зовнішнє освітлення. Розроблені заходи щодо економії енергоносіїв, систематично ведеться журнал використання електроенергії.

           Харчоблок та пральня  забезпечені всім необхідним обладнанням, що знаходиться в задовільному стані.

         Адміністрація  закладу  дошкільної освіти постійно працює над  матеріально-технічним забезпеченням освітньої діяльності, розроблені заходи щодо зміцнення матеріальної бази.