Інформація про закладЗаклад дошкільної освіти ясла-садок № 4 має довгу та цікаву історію. Його попередником був дошкільний заклад «Буратіно» шахти 25 з’їзду КПРС, який був розмішений у трьох приміщеннях у селищі Гірник. На той час функціонувало 5 груп.

Сучасне приміщення садочку було побудоване у 1992 році (засновник ВП шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля») і вже 15 серпня гомінка малеча заповнила приміщення новобудови: 14-груповий садок. Розташувалася ця красива будівля в центрі селища Гірник. Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Роговська Лариса Петрівна. Педагог за покликанням, вона згуртувала навколо себе колектив ентузіастів.

21 березня 2016 року дошкільний заклад перейшов у комунальну власність Червоноградської  міської ради і колектив очолила Бахмачук Ольга Михайлівна – енергійна, ділова, відповідальна, глибоко обізнана дошкільними справами, завжди надихає і спрямовує колектив у правильному напрямку.

У ЗДО я/с № 4 на даний час функціонує 8 груп. У закладі виросло не одне покоління, а наш садочок не старіє - стає ще привабливішим, ще кращим. Із кожним роком розкриває нові таланти своїх вихованців.


Останнє опубліковане

09.04.2024
Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я

Сьогодні у нашому садочку ми відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я особливим заходом - флешмобом "White card”! Ми долучилися до національного проєкту "Цікава фізкультура 2.0 - перезавантаження" ????????. #WhiteCard #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport_peace_sport

08.04.2024
Проєкт Невідомий космос

Якщо сядеш на ракету, То потрапиш на планети, І побачиш ти зірки - білі, жовті, голубі. Група середнього дошкільного віку № 8. Вихователі: Світлана Горинь та Ірина Ройко

04.04.2024
Квест-гра

Квест-гра "Цікава математика". Тут точно знають, як зацікавити дітей математикою та перетворити процес навчання на захоплюючу подорож. Вихователь: Оксана Креховець

02.04.2024
Виступ письменниці Оксани Карнаги

Сьогодні мали можливість слухати виступ письменниці Оксани Карнаги, вірніше буде сказати - її сповідь, сповідь відвертої душі, справжньої УКРАЇНКИ.