Інформація про закладЗаклад дошкільної освіти ясла-садок № 4 має довгу та цікаву історію. Його попередником був дошкільний заклад «Буратіно» шахти 25 з’їзду КПРС, який був розмішений у трьох приміщеннях у селищі Гірник. На той час функціонувало 5 груп.

Сучасне приміщення садочку було побудоване у 1992 році (засновник ВП шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля») і вже 15 серпня гомінка малеча заповнила приміщення новобудови: 14-груповий садок. Розташувалася ця красива будівля в центрі селища Гірник. Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Роговська Лариса Петрівна. Педагог за покликанням, вона згуртувала навколо себе колектив ентузіастів.

21 березня 2016 року дошкільний заклад перейшов у комунальну власність Червоноградської  міської ради і колектив очолила Бахмачук Ольга Михайлівна – енергійна, ділова, відповідальна, глибоко обізнана дошкільними справами, завжди надихає і спрямовує колектив у правильному напрямку.

У ЗДО я/с № 4 на даний час функціонує 8 груп. У закладі виросло не одне покоління, а наш садочок не старіє - стає ще привабливішим, ще кращим. Із кожним роком розкриває нові таланти своїх вихованців.


Останнє опубліковане

06.06.2023
Aloha! Наша гавайська вечірка відбулася

Група молодшого дошкільного віку № 8. Вихователь: Ірина Ройко

02.06.2023
Професія банкір

Фінансова грамотність допомагає формувати важливі та корисні навички, які дітлахи можуть почати опановувати вже змалечку. Що раніше дитина почне знайомитися з фінансами, то простіше їй буде приймати зважені та ефективні фінансові рішення, а це найдієвіший шлях до досягнення особистої фінансової стійкості та добробуту в майбутньому. Приєднуємося до ініціативи Національного банку України з поширення фінансової грамотності серед дітей та молоді України, зокрема до проєкту #Фінансова_оборона_Професія_банкір

01.06.2023
Воркшоп

"Зміна соціальних норм щодо домашнього та гендерно зумовленого насильства". Практичний психолог: Оксана Палій #запобігатиразом

24.04.2023
Великодня розвага

Група старшого дошкільного віку № 3. Вихователі: Оксана Креховець та Надія Ховхун. Музичний керівник: Світлана Плішко.