Інформація про заклад



Заклад дошкільної освіти ясла-садок № 4 має довгу та цікаву історію. Його попередником був дошкільний заклад «Буратіно» шахти 25 з’їзду КПРС, який був розмішений у трьох приміщеннях у селищі Гірник. На той час функціонувало 5 груп.

Сучасне приміщення садочку було побудоване у 1992 році (засновник ВП шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля») і вже 15 серпня гомінка малеча заповнила приміщення новобудови: 14-груповий садок. Розташувалася ця красива будівля в центрі селища Гірник. Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Роговська Лариса Петрівна. Педагог за покликанням, вона згуртувала навколо себе колектив ентузіастів.

21 березня 2016 року дошкільний заклад перейшов у комунальну власність Червоноградської  міської ради і колектив очолила Бахмачук Ольга Михайлівна – енергійна, ділова, відповідальна, глибоко обізнана дошкільними справами, завжди надихає і спрямовує колектив у правильному напрямку.

У ЗДО я/с № 4 на даний час функціонує 8 груп. У закладі виросло не одне покоління, а наш садочок не старіє - стає ще привабливішим, ще кращим. Із кожним роком розкриває нові таланти своїх вихованців.


Останнє опубліковане

01.05.2024
Інформація щодо протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином. Торгівля людьми є особливо тяжким злочином, і відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» передбачає покарання осіб, які займаються торгівлею людьми, позбавленням волі на строк від 3 до 15 років. Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми, мають право на безоплатне одержання: інформації щодо своїх прав та можливостей, викладеної мовою, якою володіє така особа; медичної, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання; тимчасового розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Особа, яка постраждала від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави мають однакові права. Надання допомоги особі, яка постраждала від торгівлі людьми, не залежить від: звернення такої особи до правоохоронних органів та її участі у кримінальному процесі; наявності у такої особи документа, що посвідчує особу. Для отримання допомоги, особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має звернутися до місцевої державної адміністрації за місцем перебування та подати заяву про встановлення відповідного статусу. За результатами розгляду заяви та інших матеріалів справи, Міністерство соціальної політики України приймає рішення про встановлення або відмову у встановленні статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

09.04.2024
Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я

Сьогодні у нашому садочку ми відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я особливим заходом - флешмобом "White card”! Ми долучилися до національного проєкту "Цікава фізкультура 2.0 - перезавантаження" ????????. #WhiteCard #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport_peace_sport

08.04.2024
Проєкт Невідомий космос

Якщо сядеш на ракету, То потрапиш на планети, І побачиш ти зірки - білі, жовті, голубі. Група середнього дошкільного віку № 8. Вихователі: Світлана Горинь та Ірина Ройко

04.04.2024
Квест-гра

Квест-гра "Цікава математика". Тут точно знають, як зацікавити дітей математикою та перетворити процес навчання на захоплюючу подорож. Вихователь: Оксана Креховець