Звіт про проведення тижня історії у 2023 - 2024 н.р.




         Непомітно робиться історія… Так, малими процесами, зміною днів і ночей творяться епохи, росте і шириться культура. Щоб правильно орієнтуватися в житті, щоб бути людиною освіченою, треба знати минуле свого народу, його історію.

         Проведення Тижня історії – це не тільки розваги для здобувачів освіти, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного. Від того, наскільки цікавими, різноманітними змістовними будуть заходи, наскільки активно братимуть участь у їх підготовці і проведенні учні та вчителі, залежить успіх цього важливого заходу. Заохочення здобувачів світи до участі в підготовці та проведенні предметного тижня спонукає їх, з одного боку, до творчої дослідницької праці, з іншого – сприяє тому, що епізодичний інтерес формує сталий пізнавальний інтерес школярів та як наслідок творчу активність.

          Одним із завдань сучасної шкільної історичної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці історії просто неможливо, тому доречно проводити в школі предметні тижні , які являють собою комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

          Плануючи заходи тижня історії, ми чітко сформулювали основні завдання тижня:

- активізація пізнавального інтересу здобувачів освіти до історії та правознавства;

- розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета;

- реалізація на практиці основних принципів особистісно - орієнтованого підходу до навчання;

- створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь здобувачів освіти у нестандартних ігрових ситуаціях.

          Тиждень історії розпочався  з ознайомлення зі змістом тижня предмету. Дячишин Л. С. провела віртуальну подорож в минуле «Перші кроки історії людства» (6 клас) .

1701170339670.jpg

У вівторок вчитель історії  Дмитришин Р. В. провів виховний захід присвячений  «День Гідності та свободи» з учнями 7 класу. Учні переглядали документальні фільми про події Революції. Було оформлено виставку « Революція Гідності».

1701170389697.jpg

У четвер вчитель історії Дячишин Л. С. провела виховний захід присвячений 90 – річниці Голодомору «На вікні свіча миготіла…» з 5 класом  та виготовили буклет «ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ»

1701164398968.jpg

Дуже цікаво було учням складати Історичні ребуси та кросворди 9,  8 клас).1701170325656.jpg

Учні 11 класу малювали малюнки до річниці Голодомору.

1701170298012.jpg

В п’ятницю по школі пройшла Акція «Незабудка пам’яті», усі діти долучилися до  цієї акції, в пам’яті жертв Голодомору.


Останнє опубліковане

12.05.2024
ДЕНЬ МАТЕРІ

Ще в колисці немовля Слово «мама» вимовля. Найдорожче в світі слово Так звучить у рідній мові: Мати, Матінка, Матуся, Мама, Мамонька, Мамуся! Називаю тебе я, Рідна ненечко моя!

09.05.2024
ГАЇВКИ

Ой устань, устань, Подоляночко, Ой устань, устань, молодесенька, Вмий своє личко, Личко біленьке, Та візьмися в бочки, Поскачи навскочки, Біжи до Дунаю, Бери ту, що скраю.

26.04.2024
День пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.