Умови доступності для навчання осіб з ООПТериторія закладу має вільний доступ для осіб  з ООП.  Розмір дверного проходу окремого входу забезпечує можливість проїзду осіб, які пересуваються на візках. В закладі наявні спеціальні меблі для осіб з порушення опорно-рухового апрату. При здійсненні капітального ремонту санітарних кімнат передбачено розмір індивідуальних кабінок з врахуванням розмірів засобів пересування осіб з ООП.  Першу та останню сходину центрального входу  пофарбовано в контрасний колір.  Для зручного та  швидкого орієнтування всі приміщення пронумеровано відповідно схеми. Учнівські меблі в навчальних приміщеннях мають можливість регулювання висоти. У закладі  для гармонійного емоційного та фізичного розвитку дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами організована ресурсна кімната. Наповнення ресурсної кімнати відповідає нозологіям осіб з ООП, які навчаються в закладі. По мірі поступання заяв батьків організовується робота інклюзивних класів.

 


Останнє опубліковане

12.05.2024
ДЕНЬ МАТЕРІ

Ще в колисці немовля Слово «мама» вимовля. Найдорожче в світі слово Так звучить у рідній мові: Мати, Матінка, Матуся, Мама, Мамонька, Мамуся! Називаю тебе я, Рідна ненечко моя!

09.05.2024
ГАЇВКИ

Ой устань, устань, Подоляночко, Ой устань, устань, молодесенька, Вмий своє личко, Личко біленьке, Та візьмися в бочки, Поскачи навскочки, Біжи до Дунаю, Бери ту, що скраю.