Випускники 2024 для майбутніх поколінь
А чи знали Ви, що одне єдине дерево створює освіжаючий ефект кондиціонеру завдяки тому, що виділяє до 40 літрів води на день. Випаровування змішується із частинками хімікатів у повітрі і, після попадання у атмосферу, випадає вже у формі дощу. Тож дерева допомагають очистити забруднене повітря!
Інший плюс великої кількості дерев - це тиша. Дерева утворюють таку собі стіну, що захищає від розповсюдження шумів. Сьогодні все популярніші стають живі огорожі для приємнішого (і більш гарного) середовища.
Учні 9-А та 9-Б класів разом з класними керівниками Когут Н.Я. та Макаровою О.І. взяли участь у Загальнонаціональній акції єднання та віри "Випускники 2024 для майбутніх поколінь" висадивши хвойні дерева, які будуть допомагати очищати повітря, створювати затишок та приємне середовище для нашої школи.
Організувала роботу педагог-організатор Лис Н.В.
Зйомка і монтаж вчитель фізичної культури Шпук Т.М.
 
Найстарші випускники нашої школи, одинадцятикласники, разом з класним керівником Карпів Г.І. також долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники 2024 для майбутніх поколінь", висадивши фруктові дерева ???? ???? ???? в шкільному саду ???? ???? https://www.facebook.com/watch/?v=417596384320470 

Останнє опубліковане

12.05.2024
ДЕНЬ МАТЕРІ

Ще в колисці немовля Слово «мама» вимовля. Найдорожче в світі слово Так звучить у рідній мові: Мати, Матінка, Матуся, Мама, Мамонька, Мамуся! Називаю тебе я, Рідна ненечко моя!

09.05.2024
ГАЇВКИ

Ой устань, устань, Подоляночко, Ой устань, устань, молодесенька, Вмий своє личко, Личко біленьке, Та візьмися в бочки, Поскачи навскочки, Біжи до Дунаю, Бери ту, що скраю.