День пам'яті про Чорнобильську катастрофу26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.
Сьогодні – Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську трагедію.
38 років тому сталась найбільша техногенна катастрофа ХХ століття. Тоді 11 тонн ядерного палива було викинуто в атмосферу. Значна частина території Європи забруднена радіоактивним цезієм. Проте світ не відразу дізнався правду.
Наслідки Чорнобильської трагедії відчутні й досі. Пам'ятаймо всіх жертв цієї катастрофи. Дякуємо ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Вшановуємо тих, хто у тій боротьбі загинув.
Учні 6-А класу та класний керівник Шпук Т.М. провели загальношкільний захід вшанування пам‘яті загиблих ліквідаторів на ЧАЕС.
https://www.facebook.com/watch/?v=1134068891125035 

Останнє опубліковане

12.05.2024
ДЕНЬ МАТЕРІ

Ще в колисці немовля Слово «мама» вимовля. Найдорожче в світі слово Так звучить у рідній мові: Мати, Матінка, Матуся, Мама, Мамонька, Мамуся! Називаю тебе я, Рідна ненечко моя!

09.05.2024
ГАЇВКИ

Ой устань, устань, Подоляночко, Ой устань, устань, молодесенька, Вмий своє личко, Личко біленьке, Та візьмися в бочки, Поскачи навскочки, Біжи до Дунаю, Бери ту, що скраю.