До уваги батьків майбутніх першокласників!ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ! У Межирічанській гімназії Червоноградської міської ради Львівської області з 08.04.2024 по 31.05.2024 року буде проводитись набір дітей у перші класи. Для зарахування дітей до 1-х класів батькам або особам, що їх заміняють необхідно подати такий пакет документів: ????заяву одного з батьків чи особи, що їх заміняє; ????копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа); ???? медичну довідку ( форма № 086-1/о), копію карти профілактичних щеплень ( форма № 063/о); ????копію ідентифікаційного коду дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа); ????оригінал та копія документа, що підтверджує місце реєстрації або проживання на території обслуговування закладу освіти. Територія обслуговування: с. Межиріччя У разі неможливості подання документів в очному форматі, прийом також проводиться в режимі онлайн з підтвердженням електронної заяви сканованими копіями необхідних документів за електронною адресою mezhyrischa@ukr.net та подальшим поданням їх оригіналів та фотокопій. Документи приймаються щоденно з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 год.

Останнє опубліковане

14.05.2024
День ЦЗ!

Оливко Василь Михайлович та Бродюк Євген Григорович поліцейські офіцери громади Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області брали участь у Дні ЦЗ у Межирічанській гімназії

14.05.2024
Клас безпеки у гімназії №2

У День ЦЗ учні Межирічанської гімназії відвідали клас безпеки у Гімназії #2. Дякуємо представникам Червоноградського РУ ГУ ДСНС за повчальні бесіди та Гімназії #2 за гостинність)))