В карантинних умовах освітній процес в закладі здійснюється з використанням дистанційних технологій.
Реалізується на платформі Google Клас та Meet
Для оперативного оповіщення чи в цілях індивідуального спілкування використовується застосунок Viber чи телефонний зв"язок.
Останнє опубліковане
Оливко Василь Михайлович та Бродюк Євген Григорович поліцейські офіцери громади Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області брали участь у Дні ЦЗ у Межирічанській гімназії
У День ЦЗ учні Межирічанської гімназії відвідали клас безпеки у Гімназії #2. Дякуємо представникам Червоноградського РУ ГУ ДСНС за повчальні бесіди та Гімназії #2 за гостинність)))