Приєднані файли |
Річний план роботи школи на 2022-2023 н. р..docx |
Наказ про створення робочих групи з самооцінювання.docx |
положення нове.docx |
Звіт про підсумки самооцінювання за 2022рік.docx |
Останнє опубліковане
Оливко Василь Михайлович та Бродюк Євген Григорович поліцейські офіцери громади Червоноградського РВП ГУНП у Львівській області брали участь у Дні ЦЗ у Межирічанській гімназії
У День ЦЗ учні Межирічанської гімназії відвідали клас безпеки у Гімназії #2. Дякуємо представникам Червоноградського РУ ГУ ДСНС за повчальні бесіди та Гімназії #2 за гостинність)))