День Миру!Летіть,Голуби миру,на нашу мирну країну, несіть слова Перемоги воїнам, захисникам неба та землі!

Відео


Останнє опубліковане

21.09.2022
День Миру!

Летіть,Голуби миру,на нашу мирну країну, несіть слова Перемоги воїнам, захисникам неба та землі!

16.09.2022
Подякуй Герою!

З величезною вдячністю виготовили учні школи для наших воїнів обереги,ляльки-мотанки. Також намалювали чудові малюнки,щоб кожен захисник відчув нашу підтримку. Дякуємо Богу та ЗСУ! Разом крокуємо до перемоги!

09.09.2022
Олімпійський тиждень

Яскраве завершення олімпійського тижня. Незважаючи на дощ за вікном, у стінах школи тепло ,сонячно та весело!

05.09.2022
"Дозвілля в бібліотеці "

В рамках проєкту ,, Дозвілля в бібліотеці " відбулася екскурсія для учнів 3 - б класу гімназії #5 Червоноградської міської ради під гаслом ,,Читай! Веселись! Драйвуй!". Діти познайомилися з періодикою в читальному залі бібліотеки, книжковим фондом абонементу, правилами бібліотеки, послугами для школярів. Взяли участь у іграх на майданчику. Дякуємо за співпрацю вчителям 3 - б класу Галині Юріївні та Юлії Степанівні. На пам'ять про зустріч учні отримали збірки віршів Червоноградської поетеси Ольги Голузинець. До нових зустрічей!

01.09.2022
День Знань !

Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.