День Цивільного захисту
День Цивільного захисту, що пройшов сьогодні, був спрямований на навчання дітей правилам безпеки та діям в надзвичайних ситуаціях.
День ЦЗ завершився об'єктивним тренуванням з ввідною "Пожежа в кабінеті інформатики
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
", відбулась евакуація особового складу закладу на спортивний майданчик, де учитель Галина Дроздяк провела показові виступи учнів 8А класу "Способи транспортування осіб, постраждалих від НС".
Особовий склад Гімназії показав високу компетентність і згуртованість усіх ланок цивільного захисту.
В умовах війни ми розуміємо, що безпека усіх учасників освітнього процесу - це життєва необхідність, тому робимо все, щоб бути компетентними та навченими