День Цивільного захистуДень Цивільного захисту, що пройшов сьогодні, був спрямований на навчання дітей правилам безпеки та діям в надзвичайних ситуаціях.
Класні керівники 1-9 класів провели Єдиний урок з ЦЗ, який дозволив здобувачам освіти зрозуміти значення цивільного захисту населення та навчитися основам самозахисту.????????⛑️
Учитель Тетяна Новікова провела для учнів 7А,7Б класів урок з предмета «Основи здоров'я» про надзвичайні ситуації техногенного характеру, учитель Василина Демчук зацікавила учнів уроком-квестом "Простір безпеки". ????????????????
Учні 5Б класу в Класі Безпеки провели цікаву зустріч з дотримання правил пожежної безпеки за участі інспектора ДСНС Бартмана Ярослава та медичної сестри Світлани Плитин. ⛔️????❗️
День ЦЗ завершився об'єктивним тренуванням з ввідною "Пожежа в кабінеті інформатики????", відбулась евакуація особового складу закладу на спортивний майданчик, де учитель Галина Дроздяк провела показові виступи учнів 8А класу "Способи транспортування осіб, постраждалих від НС".
Особовий склад Гімназії показав високу компетентність і згуртованість усіх ланок цивільного захисту.
В умовах війни ми розуміємо, що безпека усіх учасників освітнього процесу - це життєва необхідність, тому робимо все, щоб бути компетентними та навченими

Останнє опубліковане

06.06.2024
Туристсько-краєзнавча спартакіада

Нашу гімназію представила команда під назвою «Рутени».

03.06.2024
Літня школа «Пізнайки»

Сьогодні наша гімназія гостинно прийняла дітей, які вирішили частину літа провести зі шкільними друзями.

31.05.2024
Останній дзвінок. Випускний 2024

У цьому навчальному році відбулася остання гімназійна зустріч,яка обʼєднала всю нашу шкільну родину.

30.05.2024
Молитва у храмі УГКЦ Владичиці України

Сьогодні учні 1-4 класів разом з батьками та учителями склали молитву до Бога за успішний навчальний рік, здоров'я рідних.

29.05.2024
Прощання з 1 класом

Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Сьогодні, 29 травня 2024 року, у 1- Б класі (кл.кер. Таня Казьмир) відбулося свято "Прощання з 1 класом"