Дистанційне навчанняДистанційне навчання

Якісне дистанційне навчання в умовах війни

 

Для організації дистанційної форми навчання заклад під’єднаний до платформи HUMAN школа.

Система об’єднує в собі цифрові інструменти, які допомагають вести електронний документообіг, проводити онлайн-уроки, здавати та перевіряти домашні завдання, збирати зворотний зв’язок від учнів та спілкуватися.

На платформі учні, вчителі та батьки мають можливість спілкуватися між собою, ділитися шкільними новинами та навчальними матеріалами. Соціальна мережа HUMAN є закритою, тому треті особи не мають доступу до контактних даних школярів.

Система HUMAN забезпечує вчителя всіма можливостями для ведення навчального процесу в цифровому форматі: починаючи від проведення уроку і закінчуючи автоматизованим виставленням річної оцінки.


Останнє опубліковане

28.09.2023
Для підтримки ЗСУ

Напередодні Дня Захисників і Захисниць ми об'єднали творчі таланти школярів та кулінарні здібності батьків для підтримки ЗСУ.

25.09.2023
Талановиті діти біля талановитих майстрів!

Сьогодні учні 5-А класу разом із Orysia Ihnatiuk відвідали перший день IV благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «При майстрах якось легше. Вони - як Атланти…»

21.09.2023
Діти України за мир

У Міжнародний день миру в 2-А класі (керівник Куровець Сніжана Валеріївна) була проведена виховна година "Діти України за мир"

20.09.2023
Форум лідерів Львівщини

Сьогодні наш педагог-організатор Юлія Кулявець мала дуже важливу місію, супроводжувати відповідальних, ініціативних, різних лідерів українського самоврядування, зокрема Гімназії №2, міста Червоноград на регіональний форум лідерів Львівщини "ВІР".

18.09.2023
Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Напередодні Всесвітнього дня прибирання учні 5-а та 8 -б класу Гімназії 2 за ініціативи класних керівників Марії Білоус та Орести Ігнатюк долучилися до акції "Зробимо Україну чистою "Let's do it Ukraine" .