Якісне дистанційне навчання в умовах війни
Для організації дистанційної форми навчання заклад під’єднаний до платформи HUMAN школа.
Система об’єднує в собі цифрові інструменти, які допомагають вести електронний документообіг, проводити онлайн-уроки, здавати та перевіряти домашні завдання, збирати зворотний зв’язок від учнів та спілкуватися.
На платформі учні, вчителі та батьки мають можливість спілкуватися між собою, ділитися шкільними новинами та навчальними матеріалами. Соціальна мережа HUMAN є закритою, тому треті особи не мають доступу до контактних даних школярів.
Система HUMAN забезпечує вчителя всіма можливостями для ведення навчального процесу в цифровому форматі: починаючи від проведення уроку і закінчуючи автоматизованим виставленням річної оцінки.
Останнє опубліковане
Сьогодні 48 випускників нашої Гімназії отримали документи про освіту.
Сьогодні наша гімназія гостинно прийняла дітей, які вирішили частину літа провести зі шкільними друзями.