Сьогодні, 21.09.2022, гостинно нас прийняла бібліотека гімназії № 2 (бібліотекар Ірина Бобела). Учнів 3-А класу (класний керівник Зоряна Кушнір) бібліотекарі знайомили з різноманітними книгами , провели «Хвостату вікторину» з використанням ляльок-рукавичок, які з`явились у нашій бібліотеці завдяки UNICEF Ukraine. Діти уважно слухали повчальне оповідання з книги О. Чаклун «Банка варення», а з книги Л. Петрановської «Що робити коли…» дізналися як себе поводити в незвичній та небезпечній ситуації.
А з нагоди #Міжнародного_дня_миру, який сьогодні відзначається, ми всі разом оформили плакат «Ми за мир».
Оскільки третьокласникам ще багато працювати з книжками, підручниками ми подарували книжкові закладки.
Бібліотека - це цікаво, і ми не втомлюємось це доводити!