ЦІКАВО?Пам’ятка для учнів під час дистанційного навчання у Поздимирському НВК

1. Облаштуй своє домашнє навчальне середовище. Організуй робоче місце: кожний підручник, зошит, інше навчальне та канцелярське приладдя мусять мати своє постійне місце. Дотримуйся правила, що предмети, якими ти користуєшся щодня ,повинні знаходитися « під рукою»,щоб під час роботи не витрачати час на пошук. На стіні перед очима варто розмістити невелику дошку з розкладом занять та іншою оперативною інформацією. Твій зовнішній вигляд також має значення. Візьми собі за правило: щовечора прибирати залишки денних занять і готувати стіл,і приладдя на завтра.

2. Самоорганізація навчання за допомогою сервісу Google Classroom на платформі G Suite Education Робочий день починати відповідно розкладу уроків Важливо мати чітко визначені робочі години для виконання онлайн завдань. ( один і той же час, в основному в денні години). Роби перерви між виконанням уроків. Пам’ятай: у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку(відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини),але заздалегідь попередити вчителя або класного керівника. Роботи приймаються до зазначеного часу ,субота та неділя вихідні дні. Онлайн консультацію можна отримати під час відведеного уроку за розкладом.

3. Самоорганізація у виконанні навчального матеріалу. Пам’ятай про академічну доброчесність. Відкрий розклад усіх своїх занять на тиждень . Виконуй завдання своєчасно, не відкладай на «Потім». Дотримуйся чітких вимог щодо надання завдань на перевірку вчителю (відповідно до «Положення про дистанційну форму здобуття освіти у Поздимирському НВК») При виконанні завдань дотримуйся чіткої інструкції вчителя.

4. Співпраця, підтримка, самоаналіз результатів та досягнень. Правила поведінки на онлайн – уроці: обов`язкова присутність під час відео зв`язку,а не фото або прізвище та ім’я . Коли вчитель пояснює, мікрофон учня вимкнутий. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофони. В чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати запитання по суті уроку .

5. Пам`ятай ! Чітко дотримуйся складеного режиму дня, хоч би як непросто це було. Докладай зусиль, допоможи собі виробити силу волі. У тебе є помічники- вчителі та батьки.

 Графік занять гуртків читайте уважно!

 

Приєднані файли
ГРАФІК ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ 2021 - 2022.doc
Графік діагностувальних робіт у 1-4 кл.2021-2022н.р..docx
ГРАФІК контрольних робіт у І семестрі 2021-2022 н.р..docx

Останнє опубліковане

10.06.2024
ЗАПРОШУЄМО НА ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Поздимирської гімназії за 2023 -2024 н.р., який відбудеться 14.06. 2024 року о 15.00. (Адміністрація закладу освіти)

10.06.2024
КВЕСТ - МАНДРІВКА

"Визначними місцями рідного села" пройшла швидко і дуже цікаво. Сьогодні ділилися своїми знаннями з друзями учасники "літньої школи" .Визначили найкращих знавців історії Поздимира, його героїв, пам'ятні місця. Завершили мандрівку спільним обідом, який самостійно готували на вогні. Звичайно, з участю педагогів Скуби О.Г. та Михалюк Н.Г.

05.06.2024
ДЕНЬ ПОДОРОЖІ

у природу сьогодні у "літній школі". Найбільші враження залишилися в дітей від обіду, який готували разом із педагогами на вогнищі у полі.

03.06.2024
Літня школа

запросила сьогодні у цікавий світ розваг та відпочинку 35 учнів 1-5 класів. Урочисте відкриття організували педагоги - організатори Буць М.В. та Садловська Г.В. Перший день завершили малюнком на асвальті "Моє щасливе дитинство"