Правила прийому здобувачів освіти



Правила прийому дітей до 1 класу

 

До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

Для зарахування учнів до першого класу закладу загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява одного з батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о;
  • для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини має подати копію одного з таких документів, що підтверджують місце проживання на території обслуговування закладу освіти:
    • паспорт громадянина України одного з батьків дитини;
    • довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків;
    • витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
    • документа, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності);
    • документу, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренду);
    • акта обстеження матеріально – побутових умов.

Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

 

Зарахування до гімназії

 

     1. Зарахування до 5 класу гімназії відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

  • до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;
  • впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6-9 класів гімназії на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

До 6-9 класів переводяться всі учні 5-8 класів гімназії, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку. 

     2. Зарахування до гімназії здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чн повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку. 

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).


Останнє опубліковане

03.05.2024
Остання декада квітня в Гімназії №12 була присвячена математиці та інформатиці.

Учителі провели низку цікавих уроків, використавши різноманітні технології навчання. Були проведені уроки-квести, уроки-вікторини, STEM-уроки. Учні досліджували, малювали, складали карти, робили відкриття. Учні 5-их класів (учителі Осіпова О.І., Дилин Н.О,) пізнавали закони реального світу через логічні задачі та задачі підвищеної складності. Пиріг І.В. разом із своїми шестикласниками пізнавали красу рідного краю, вивчали закономірності та геометричні фігури у вишиванках . Результатом таких уроків став випуск стінівок «Великодня математика» Дев’ятикласники разом з Балас Г.І. застосовували закони статистики, а учні 6-их класів змагались у казковому королівстві. Цікавими були також уроки наших інформатиків. Паламар Н.М. разом із шестикласниками відчули себе справжніми програмістами в середовищі Scratch. Ломоносова Т.Ю. з учнями 9-их класів досліджувала на уроці смартфони, використовуючи елементи STEM-освіти.

02.05.2024
Дякуємо усім, хто долучився до писанкового аукціону

Учні 7-Б класу та їхній класний керівник Гудим Л.С. щиро дякують усім, хто долучився до писанкового аукціону. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 2100 грн. Зароблені кошти ми передали волонтерській організації "Бджілки", у якій працюють мами наших однокласників Восковцової Дарії і Гнатишина Данила. Також привітали всіх майстринь з прийдешнім святом і подарували писанки. Дякуємо за Вашу роботу та жертовну працю!

02.05.2024
Відвідали Музей -світлицю Тараса Городецького

Напередодні Великодня учні 4-Г класу (учитель Єдинак О.І., асистент Матвіяс Т.В.) відвідали Музей -світлицю Тараса Городецького. Діти з цікавістю слухали розповідь прозерчанок про видатних писанкарів Тараса Городецького та Юлію Бурко, розглядали їхні роботи, а також складали із пазлів писанки і досліджували, хто з майстрів їх написав. На згадку про зустріч школярі отримали незабутні враження і листівки із зображенням писанок Тараса Городецького.

01.05.2024
Щиро вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Квітка буття"

Щиро вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості "Квітка буття": - Сокіл Марту, ученицю 4-В класу, учитель Костельна О.С. - Каламай Аліну, ученицю 4-Г класу, учитель Єдинак О.І.