Матеріально-технічне забезпечення
        Територія закладу дошкільної освіти має металеву огорожу. Розташовані на ній  приміщення  знаходяться в задовільному стані  і відповідають санітарним правилам та нормам. Прилеглі території знаходяться в задовільному стані. Ведеться журнал з огляду будівлі з записами відповідно до спостережень. Усі приміщення відповідають вимогам Санітарного регламенту. Загальна площа  території   закладу дошкільної освіти складає    0,597 га, площа дошкільного закладу складає  1189,0 кв.м.  Заклад  дошкільної освіти № 10 розрахований на 6 груп. На даний  час функціонує 6 груп.  На території розміщені ігрові майданчики вікових груп, спортивний майданчик для занять фізкультурою.  

         Обладнання вікових груп  відповідає зросту та віку  дітей,   є безпечним, тобто таким, що виключає можливість травматизму дітей.

         Встановлені умивальники зручні для самостійного миття рук, вішалки для рушників закріплені на стіні на рівні зросту дітей. У туалетній  кімнаті правильно обладнані місця для проведення гігієнічних процедур.

         В ігрових кімнатах обміркованим є розподіл ігрових ділянок для сюжетно-рольових ігор, для занять з конструктором,  настільних ігор.

        Для проведення фізкультурних занять в спортивному залі є фізкультурне обладнання  для різних видів руху – ходіння, лазіння, повзання, підлізання і т.д., інвентар для проведення фізичних вправ (м’ячі, прапорці, обручі, гімнастичні палки, скакалки, м’ячі -стрибунці, кільцекиди, спортивні тренажери, які  правильно  підібрані  та  зручно зберігаються  в  спортивному залі.

    Заклад дошкільної освіти забезпечено засобами пожежегасіння відповідно до норм. Влітку 2021 року проведено повірку вогнегасників, придбано нові пожежні рукави. На кожному поверсі наявні  плани евакуації.      

  Опалювальна система  в дошкільному закладі знаходиться в належному стані. Встановлено лічильник теплової енергії.      Постійно ведеться журнал з обліку подачі теплової енергії, де щодня фіксуються дані про спожиту теплову енергію та внутрішня і зовнішня температура.

           У  закладі використовуються енергозберігаючі лампи.  Основні гігієнічні вимоги до штучного освітлення (достатність, рівномірність розподілу, відсутність блиску) виконуються. У вечірній та нічний час використовується зовнішнє освітлення. Розроблені заходи щодо економії енергоносіїв, систематично ведеться журнал використання електроенергії.

           Харчоблок та пральня  забезпечені всім необхідним обладнанням, що знаходиться в задовільному стані.

         Адміністрація  закладу  дошкільної освіти постійно працює над  матеріально-технічним забезпеченням освітньої діяльності, розроблені заходи щодо зміцнення матеріальної бази.