Список учнів зарахованих до 10-их класів



Список учнів зарахованих до 10-их класів на 2023-2024 н.р.

Андрійчук

Антошик

Бабич

Багрій

Бай

Балко

Барна

Батаревич

Батюк

Бігун

Бігун

Білецький

Біндарь

Боговик

Бодняк

Бойко

Брюхович

Будз

Буцко

Бучма

Вавринюк

Вандзьо

Василишин

Василишин

Васько

Вацяк

Ващишин

Винар

Винар

Віхоть

Войтович

Войтюк

Воловік

Волоско

Волох

Ворк

Ворк

Гавалко

Гарасимчук

Гаращук

Гах

Гвоздь

Геворгян

Герус

Гетьманчук

Гладинюк

Гладюк

Гнатів

Гнідець

Гогоша

Голотюк

Горак

Грабчак

Гречушніков

Грибовська

Гридінський

Гроховська

Грушецька

Гудзик

Гук

Гуменюк

Данько

Демідонт

Демчина

Демчук

Демчук

Демчунь

Дзявка

Дзьобан

Дідич

Дмитришин

Дмитрук

Доброчинська

Довгань

Дубецька

Дубецький

Дядюк

Єсип

Жданова

Живко

Жируха

Завадка

Залужець

Запісоцький

Заріцька

Зеліско

Зіньків

Золотько

Зубрицький

Іванець

Іванець

Іванина

Ільків

Ільків

Каплюк

Каратник

Карпів

Кацан

Качинський

Кашицький

Квасниця

Кісіль

Клепак

Климочко

Климчук

Клюйко

Клюсова

Клюсова

Ковалів

Коваль

Ковальчук

Кожан

Козимка

Колесниченко

Колінцьо

Коляда

Кондратьєва

Конфедерат

Корнило

Корнова

Король

Коростинська

Костолович

Котик

Крива

Крук

Крук

Крутий

Крушельницька

Кудрявцев

Кузьмів

Кузьмів

Кузьмінова

Кузьмов

Кулинич

Кулинич

Купецька

Курило

Курляк

Кухарська

Лазар

Левочко

Лесик

Лехно

Лічний

Лобай

Лозяк

Ляхова

Маїк

Макар

Мариняк

Марочканич

Медюк

Мельник

Мельник

Мисак

Мисачук

Михайлишин

Михалюк

Мишок

Мідик

Мороз

Морозова

Мочурад

Нагайчук

Наконечна

Наливайко

Нарушевічус

Недільська

Нестор

Нетребчук

Ніколайчук

Овчар

Оліферович

Онисько

Оприсник

Осьміловська

Павлик

Панасенко

Панасик

Пенцак

Петренко

Петренко

Петюренко

Пеців

Пиріг

Питель

Підгруший

Підлипний

Підлужна

Побережник

Повстанська

Погранична

Покидко

Покиньброда

Поліх

Понєдєлькіна

Потопило

Пращур

Равлик

Радзік

Ребець

Рибакова

Римар

Ріжко

Рогатинський

Романовська

Романюк

Рубаха

Рубашевська

Рудек

Савін

Саїв

Самойлов

Самчук

Сасовець

Свирид

Семенюк

Середоха

Сивак

Сироїд

Ситар

Сковрон

Сковрон

Сковрон

Смага

Смаль

Смолій

Сорокіна

Станькевич

Сташкевич

Стащук

Степаник

Степанюк

Стефанишин

Стецик

Стирчак

Ступак

Тарчанин

Теленько

Терзі

Тимрук

Тишко

Ткачик

Трошин

Тур

Турич

Тхір

Тхір

Уханська

Фігар

Харко

Харчук

Хмілевський

Хомин

Хомяк

Цвид

Цвик

Цвір

Цицик

Чайка

Чемерис

Чиж

Чоловська

Чорна

Шалієвський

Шемендюк

Шеремета

Шеремета

Шклянка

Шклярський

Шкраба

Шмирко

Шуліга

Шульган

Щепаняк

Юкаш

Юристовський

Ярмола

Ярош

Ярошевська

Яртимик