Список учнів зарахованих до 1 класу
2023-2024 н.р.
Приєднані файли |
Останнє опубліковане
Єдина програма для всіх потреб Word, Excel, PowerPoint і PDF. Отримати програму Microsoft 365: https://aka.ms/GetM365
Щиро вітаємо нашу неперевершену цьогорічну випускницю Зубрицьку Богдану з новою перемогою у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури ( ІІ місце). Бажаємо ніколи не втрачати своєї працелюбності, наполегливості, мотивованості. Хай Божа ласка завжди буде з тобою. Пишаємось і гордимося тобою, Богдано!!! Висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Смеречанській О.Ю.
Мова - це наш спільний оберіг, Наша сила і підтримка духу. Вона щира й лагідна до тих, Хто широку має українську душу!