До уваги батьків першокласників!
В Острівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» з 4 квітня по 31 травня 2024 року буде проводитись набір дітей у перші класи.
Зарахування учнів до закладу проводиться відповідно до порядку затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018р. № 367.
Для зарахування дітей до 1-го класу батькам або особам, що їх заміняють необхідно подати такий пакет документів:
- заяву одного з батьків чи особи, що їх заміняє;
- копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
- медичну довідку ( форма № 086-1/о);
- копію ідентифікаційного коду дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
- оригінал та копія документа, що підтверджує місце реєстрації або проживання дитини чи одного з його батьків на території обслуговування закладу освіти.
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником - територія сіл Острів, Рудка Червоноградського району Львівської області. У разі неможливості подання документів в очному форматі, прийом також проводиться в режимі онлайн з підтвердженням електронної заяви, сканованими копіями необхідних документів за електронною адресою ostriv—school@ukr.net та подальшим поданням їх оригіналів та фотокопій.
Документи приймаються щоденно з понеділка по п"ятницю з 9.00 до 17.00 год

Останнє опубліковане

28.05.2024
Запрошення на навчання

Єдина програма для всіх потреб Word, Excel, PowerPoint і PDF. Отримати програму Microsoft 365: https://aka.ms/GetM365

01.04.2024
Перемога!

Щиро вітаємо нашу неперевершену цьогорічну випускницю Зубрицьку Богдану з новою перемогою у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури ( ІІ місце). Бажаємо ніколи не втрачати своєї працелюбності, наполегливості, мотивованості. Хай Божа ласка завжди буде з тобою. Пишаємось і гордимося тобою, Богдано!!! Висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Смеречанській О.Ю.

21.02.2024
З Міжнародним днем рідної мови!

Мова - це наш спільний оберіг, Наша сила і підтримка духу. Вона щира й лагідна до тих, Хто широку має українську душу!