Інформація про закладЧервоноградська загальноосвітня школа І ступеня працює з 1 вересня 1999 року. Першим директором була Мащак Ірина Костянтинівна. До 24 лютого 2020 року школу очолювала Красільчук Богдана Ярославівна. З 17 листопада 2020 року директор школи Перець Надія Михайлівна. З 1 вересня 2022 року школу перейменовано на Початкова школа № 11 Червоноградської міської ради Львівської області.

Це заклад освіти де навчають, виховують і розвивають особистість дитини. Для цього у нас створено хороші умови. Насамперед, це дружній педагогічний колектив, який складається з 25 вчителів. Серед них - досвідчені педагоги і перспективна творча молодь, які у тісній співпраці шукають оптимальних шляхів осучаснення системи освіти, впровадження інноваційних технологій та надання якісних освітніх послуг. З вересня 2017 року школа долучилася до учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Колектив школи працює над проблемою "Впровадження інноваційних здоров’язберігаючих технологій у формуванні життєвих компетентностей дитини».

Крім основних предметів, школярі вивчають "Абетка харчування" "Фінансова грамотність" "Сходинки етичного зростання" розвивають продуктивне мислення. Працюють гуртки, де діти мають можливість розвивати свої музичні і вокальні здібності (гурток "ДоРеМійки"), додатково займатися спортом (спортивний гурток "Рухливі ігри"), гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Умілі ручки". 

У нас хороша матеріально-технічна база, методичне забезпечення. З вересня 2017 року вся школа покрита WI-FI зоною. В роботі вчителі широко використовують мультимедійну систему, інтернет. Біля кожного класного приміщення є ігрові кімнати, де учні можуть проводити час на перервах. Обладнано гімнастичний зал, на вулиці є спортивний майданчик. В актовій залі проходять виховні заходи, тематичні лінійки, конкурси. Є спеціалізовані кабінети музики, англійської мови, інформатики та бібліотека. Всі діти харчуються в шкільній їдальні.

На даний час в школі 10 класів, у яких навчається 217 дітей. Працюють 2 групи подовженого дня.

Щороку наші вихованці є переможцями олімпіади з математики, конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, інтелектуальних і мистецьких конкурсів, спортивних змагань.


Останнє опубліковане

06.06.2024
#РАЗОМ_ДО_ПЕРЕМОГИ

#РАЗОМ_ДО_ПЕРЕМОГИ Учні Початкової школи № 11 відвідали Громадське формування Червоноградської самооборони "Кристинопіль" та передали 15000 грн на придбання комплектуючих для виготовлення дронів, які будуть передані ЗСУ. ???????? ????Діти з великою цікавістю розглядали 3D принтер, який виготовляє комплектуючі для дронів. Василь Турко, командир громадського формування Червоноградської самооборони, та Любомир Підкович, учасник громадського формування, провели бесіду з учнями, розповіли про кожен етап виготовлення дрона та подякували Надія Перець, директору Початкової школи № 11, усьому колективу, батькам та учням за передані кошти.❤️ Маленькими кроками наближаємо нашу Перемогу разом!

05.06.2024
#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА_2024 #День_англійської_мови_у_літній_школі

#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА_2024 #День_англійської_мови_у_літній_школі ????Orange is the happiest colour. Frank Sinatra А й справді, помаранчевий колір - колір енергії, сили, тепла та оптимізму. Він спонукає йти вперед та піднімає настрій.???? ????"Помаранчевий день" розпочався із запальної руханки. Протягом дня вихованці Літньої школи залюбки малювали смайлики, ????виготовляли постер "What is orange?" ????грали гру "Веселкова квітка" ????брали участь у квесті "Веселкові загадки" ????сканували QR коди і виконували завдання з англійської мови. ????????А також дізналися, що англійська мова є найбільш вживаною на планеті і зрозуміли, що знання англійської мови відкриває безліч дверей до успішної карʼєри, вражаючих подорожей і нових знайомств з цікавими людьми. ????День пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві.

04.06.2024
#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА #День "ЧЕРВОНИЙ"

#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА День "ЧЕРВОНИЙ" ,він яскравий і святковий ????Ми раді поділитися з вами враженнями від проведення "червоного" дня у нашій школі . Це був яскравий та незабутній день , сповнений радості та творчості . ????‍♀️‍➡️День розпочався з веселої ранкової зарядки під музику; ранкового кола з побажаннями один одному гарного настрою. Впродовж дня проводилися цікаві ігри та конкурси з представниками Марійської дружини церкви Святого Йосафата . Діти створювали колаж « Мій найкращий друг», а також переглянули лялькову виставу « Губка Боб і Смурфики» , де повторили разом з героями правила дорожнього руху. Незважаючи на дощик, наш день пройшов весело та цікаво, залишивши теплі спогади у серцях усіх учасників

03.06.2024
#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА_2024

#ЛІТНЯ_ШКОЛА_КАЛИНКА_2024 Сьогодні на шкільному подвірʼї було весело та гамірно, бо на урочисте відкриття літньої школи "Калинка" зібралося аж 63 учнів. Директор школи Надія Перець та головний спеціаліст з питань виховної роботи і позашкільної освіти Галина Лобащук привітали дітей та побажали яскравих та незабутніх вражень. Перший день розпочався з яскраво-зеленого кольору, символу здоров'я та природи. Усі діти прийшли у зеленому одязі, демонструючи свою готовність до веселощів та нових пригод. Діти брали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Відбулися веселі естафети, командні ігри та творчі майстер-класи, та разом з вихователями склали правила поведінки та дружби,які принесли багато позитивних емоцій та зміцнили дух дружби і співпраці серед дітей.

31.05.2024
#ОСТАННІЙ_ДЗВОНИК_2024

#ОСТАННІЙ_ДЗВОНИК_2024 Сьогодні в Початковій школі № 11 відбулося святкування Останнього дзвоника, яке зібрало учнів, батьків, вчителів і гостей. Свято пройшло в урочистій атмосфері, наповненій теплом і щирими емоціями. На свято були запрошені гості: ????Отець Іван Макух - священник церкви святого Володимира. ????Михайло Палюга - в.о директора "Будинку воїна" ????Андрій Фролов - доброволець ДФТГ "Кристинопіль" ????Володимир Олійник - доброволець ДФТГ "Кристинопіль" ????Василь Турко - командир громадського формування Червоноградської самооборони ????Любомир Підкович - учасник громадського формування Червоноградської самооборони Випускники молодших класів висловили подяку своїм вчителям і всій школі за турботу, навчання і підтримку протягом років. Вони підготували особливий подарунок – танець "У нас серця дитячі", який розчулив усіх присутніх своєю щирістю та енергійністю. Директор школи Надія Перець привітала всіх зі святом, а також повідомила що за цей навчальний рік було проведено багато благодійних заходів. ????????????????Завдяки зусиллям педагогів, учнів та їхніх батьків вдалося зібрати кошти на придбання дрона, який був переданий на потреби ЗСУ у 42 окрему механізовану роту ударних безпілотних авіаційних комплексів "Перун", у якому служить наш доброволець Червоноградець Андрій Башук. Отець Іван Макух духовний наставник школи, також привітав дітей зі святом та благословив усіх на гарний літній відпочинок. На завершення свята прозвучали побажання випускникам. Їм бажали успіхів у подальшому навчанні, нових звершень і чудового літнього відпочинку. Свято завершилося символічним останнім дзвоником, який сповістив про початок канікул.