Останнє опубліковане

01.10.2023
Відвага, героїзм, відчайдушність, милосердя, добросовісність, сила – це все про наших мужніх Захисників та Захисниць України.

Відвага, героїзм, відчайдушність, милосердя, добросовісність, сила – це все про наших мужніх Захисників та Захисниць України. Вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за наше спільне майбутнє. Хто своєю кров’ю зупиняє агресію ворога в Україні. Подвиг кожного нашого захисника, який загинув у цій боротьбі за незалежність, – заслуговує на шану та повагу. Світла пам’ять та вдячність кожному Захиснику! Герої не вмирають!

29.09.2023
"У слові — вчитель — все життя і мрії" День Вчителя!

"У слові — вчитель — все життя і мрії, Політ душі і веселковий цвіт.Найкращі помисли, свята любов, надії, І вчитель сам — це неповторний світ." Найтепліші та найщиріші вітання линули сьогодні для вчителів нашої школи від маленьких школярів та їхніх батьків. Наші талановиті діти спробували себе у ролі педагогів і провели урок для своїх учителів. Дякуємо організаторам і нашим мужнім захисникам,які дають нам можливість навчати, розкривати та розвивати таланти наших дітей.

28.09.2023
У рамках місячника "Увага! Діти на дорозі"

У рамках місячника "Увага! Діти на дорозі" У школі проводились різноманітні заходи. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя!

22.09.2023
У п'ятницю, після уроків хочеться літати. І ми, учні 4 - А класу (кл. керівник Юристовська І. М.) "полетіли до гніздечка"

У п'ятницю, після уроків хочеться літати. І ми, учні 4 - А класу (кл. керівник Юристовська І. М.) "полетіли до гніздечка" Гніздо Яструба зустріло задуманим осіннім лісом та чудовою локацією. Марія Бойко бесідою занурила четвертокласників в історію рідного краю, налаштувала на пошукову роботу. Завдання квесту відкрили імена героїв-повстанців, що поклали своє життя на вівтар України. Історії про героїв-повстанців, смуток та гордість за них торкнулися дитячих сердець.❤️ Незабутні враження від "гніздечка" ще довго не відпускатимуть малих мандрівників. Тож неодмінно "прилетимо" ще. Адже Марія Бойко ще не все нам розповіла!

22.09.2023
Сьогодні учні 4 -их класів, педагоги школи вели цікаву розмову з Аліною Лістуновою

Сьогодні учні 4 -их класів, педагоги школи вели цікаву розмову з Аліною Лістуновою, майстром спорту України, багаторазовою чемпіонкою України та призеркою чемпіонатів України, учасницею Європейських ігор U23. Аліна розповіла дітям про свої перші кроки у спорті, наполегливість, вміння переборювати труднощі на шляху до перемоги. Такі зустрічі допомагають дітям зрозуміти, якщо не будете працювати для досягнення мети, то не зможете її досягти. І це стосується не лише спорту. Але спорт цьому навчає.