Щодо протидії кібершахрайству«Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!», зразок розміщення можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4458- 4458.html; «Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамках компанії», зразок розміщення можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4457-4457.html.

«Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!», зразок розміщення
можна переглянути за покликанням:

https://prpravda.in.ua/107/4458-4458.html

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:

 Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky

Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні та протидії шахрайству.

Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot

Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта.

 

Проєкт «МРІЯ» - став сильною ініціативою протидії російській пропаганді в медіа-просторі.

Проте війна все ще триває. І це стосується кожного з нас.

Саме ти можеш пришвидшити спільну перемогу!

«Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамках
компанії», зразок розміщення можна переглянути за покликанням:
https://prpravda.in.ua/107/4457-4457.html.

Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

  •  Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.
  •  Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.
  •  Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.
  •  Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.

Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.

Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.

Скануй QR-код та долучайся до ініціативи!


Останнє опубліковане

20.11.2023
Щодо протидії кібершахрайству

«Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!», зразок розміщення можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4458- 4458.html; «Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції в рамках компанії», зразок розміщення можна переглянути за покликанням: https://prpravda.in.ua/107/4457-4457.html.

09.10.2023
Пласт

01.09.2023
День відкритих дверей

До уваги учнів Острівського НВК та їхніх батьків!!! У неділю 03.09.2023 року з 16:00 до 19:00 у Червонограді відбудеться фестиваль позашкілля "ГуртОК". План заходів щодо проведення фестивалю позашкілля «ГуртОК!» у 2023 році 1. Відкриття фестивалю позашкілля «ГуртОК!» Літня сцена біля фонтану в парку культури Червонограда, 03.09, 16.00; 2. Виставки-презентації колекцій лікарських рослин, творчих робіт (живопис, декоративно-ужиткове мистецтво тощо), виробів із природних матеріалів вихованців БДЮТЧ, СЮТ, ЦЕНТУМу Алеї в парку культури за народним домом у Червонограді, Під час фестивалю 3. Демонстрація роботи моделей і пристроїв, виготовлених на гуртках СЮТ Галявини в парку культури Із 16.30 4. Концертна програма за участю колективів гуртків БДЮТЧ, Літня сцена біля фонтану в парку культури Червонограда, 03.09, 16.00; 5. Показові виступи гімнастів і гімнасток ЧДЮСШ № 1 Майданчик біля Дрім-парку в парку культури 16.00 6. Показові бої учасників спортивних гуртків БДЮТЧ, спортивних секцій ЧДЮСШ № 1 та ЧДЮСШ № 2 Майданчик біля Дрім-парку в парку культури 16.30, 17.00, 17.30 7. Інтерактивні показові тренування з видів спорту, які культивуються в БДЮТЧ, ЧДЮСШ № 1 та № 2 Майданчик біля Дрім-парку в парку культури Після показових боїв 8. Шаховий турнір за участю гуртківців БДЮТС та БДЮТЧ Алеї в парку культури за народним домом у Червонограді, 9. Майстер-класи – презентація роботи гуртків БДЮТЧ, СЮТ, ЦЕНТУМ Алеї в парку культури за народним домом . 10. Вручення потенційним вихованцям та їхнім батькам запрошень на відвідування Днів відкритих дверей у ЗПО Місця проведення заходів та активностей