Завдання ЗДО на навчальний рікОсновні завдання педагогічного колективу на 2022-2023 н.р.

  1. Забезпечення безпечних умов організації освітнього процесу в умовах військового стану. Формування у дітей свідомого ставлення до збереження особистого життя здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях.

   

  1. Оновлення освітнього процесу ідеями гуманістичної педагогіки, спрямованої на гуманне ставлення до дитини. Використання у роботі з дошкільниками теорії природовідповідності, за якою у дитини треба розвивати задатки та здібності, зберігаючи її природу

   

   

  1. Продовжувати розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками  національно - патріотичного виховання.

Завдання на літній оздоровчий період

 1. Створити необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров’я дітей влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність

 

 1. Активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в ЗДО влітку.

 

 1. Забезпечити виконання заходів щодо попередження дитячого травматизму, безпеки життєдіяльності, забезпечення раціональним та збалансованим харчуванням дітей у ЗДО.